Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Pustelniczka
Pustelniczka




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 03.04.2019
Posty: 5

Ostatnio przeglądając stronę internetową pewnej piekarni natrafiłam na bułkę zawierają beta-glukan i trochę o tym poczytałam. Chcę stworzyć tutaj dyskusję na ten temat oraz ewentualnie wymienić się doświadczeniami/ produktami. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że ten temat gdzieś był poruszany na tym forum, jednak dość dawno temu a myślę, że warto by każdy z Nas poznał zalety tego składniku ;)
» przejdź do wątku

Pustelniczka




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 03.04.2019
Posty: 5



Bodykox napisał/a:

W zasadzie jeśli o soki chodzi, to według mnie lepiej postawić na te warzywne, ponieważ nie mają zbyt dużo cukru. W przypadku owoców różnie jednak bywa.
No właśnie tutaj mam zagwozdkę. Mam ochotę na taki soczek owocowy ale co z tym cukrem? Szukam przepisów w internecie i po wpisaniu frazy "bez cukru" pojawiają się po prostu przepisy na niesłodzone koktajle a przecież nie o to mi chodzi. Szkoda, że tak mało przepisów ma tabelę BTW a jak już się taki znajdzie to trzeba go kupić w formie e-booka :p
» przejdź do wątku

Pustelniczka




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 03.04.2019
Posty: 5


Takie diety są świetne Sama z takiej korzystam. Są pyszne, zdrowe i dają kopa D Szczególnie lubuje się w pieczywie (piekarnia Putka to na razie mój faworyt)
» przejdź do wątku

Pustelniczka




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 03.04.2019
Posty: 5


Nigdy nie przepadałam za białymi torebkami (strasznie się brudzą) a na lato uwielbiam proste szmaciane torby ;)
» przejdź do wątku

Pustelniczka




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 03.04.2019
Posty: 5

Na imię mam Maria. Zdrowym odżywianiem interesuje się od dawien dawna. Szczególną uwagę przykuwam do samopoczucia jakie objawia się przy stosowaniu diet/produktów ;) liczę na owocną współpracę
» przejdź do wątku