Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Angelinka
Angelinka




Dołączyła: 27.09.2009
Posty: 2

przy odchudzaniu normalne jest ze pogarsza sie nastroj, bo odchudzanie to jest stres dla naszego organizmu, poza tym czesto brakuje odpowiednic witamin i organizm sie wyjalawia, stad ta depresja, rano nie chce sie wstac, uczucie zmeczenia.. polecam ci floradix- mnie bardzo pomogl. to jest preparat witaminowy dla osob odchudzajacych się....uzupelnia wszelkie niedobory. moj nastroj po floradixie bardzo się poprawil, u mnie przez diete dostalam niedoboru zelaza... wlosy mi wpadaly itd. teraz czuje się doskonale, pelna energii, depresja przeszla.. poza tym na spadek nastroju bardzo pomagają cwiczenia.. poruszaj sie troche przy jakiejs szybkiej muzyce- od razu poczujesz sie lepiej
» przejdź do wątku

Angelinka




Dołączyła: 27.09.2009
Posty: 2

ja stosuję Floradix- to taki specjalny preparat dla osob odchudzajacych się a uzupelniający niedobory witamin, ktore mogą podczas diety i stosowania suplementow zostac usuniete z organizmu. ja dowiedzialam sie od lekarki, ze podczas odchudzania trzeba stosowac witaminy, bo inaczej mozna organizm wyjalowic, ja juz mialam poczatki niedoboru zelaza przez to odchudzanie, stad wiem ze nie ma z tym zartow, na szczescie teraz juz dzieki Floradixowi juz czuje się ok., nikt o tym nie mowi, ze przy odchudzaniu trzeba dodatkowo zazywac witaminy, a tyle sie trabi o tych suplementach, nikt jesdnak nie pamieta zeby nas ostrzec przed konsekwencjami odchudzania
» przejdź do wątku