Dzisiaj jest: Poniedziałek, 22.07.2019 Imieniny: Magdaleny i Bolesława

Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5846

Forum dyskusyjne

Forum - Kalorie

powrót

Problem z kalorycznością Pomocy !!!

8olly

Witajcie 
Jestem tu nowy i mam wielki problem. Mam nadwagę i muszę coś z tym zrobić. 
Mam 28 lat, 185 cm wzrostu i ważę 101 kg. Tłuszcz mam głównie na brzuchu - typ endomorfik. Wyliczałem ile kalorii powinienem spożywać w ciągu dnia biorąc pod uwagę lekką pracę fizyczną ( w domu) siłownią 3 razy w tygodniu i codziennym bieganiem i rowerem 6 razy w tyg. 
Różnie mi wychodzi ta kaloryczność ale wg. wzoru wyszło że biorąc pod uwagę moje dane i treningi, żeby schudnąć powinienem spożywać 2800 kalorii. Czy jest to dobrze wyliczone ?. Jak z bieganiem ? Warto biegać codziennie po 30-40 min ?. Gdzie w necie polecacie gotowe darmowe i dobre diety. Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam

NutriAdvicerka
moderator

Przepisy: 29

Pomogła: 21

Nie napisałeś ile chciałbyś schudnąć i w jakim okresie czasu. Na początek najlepsze dla Ciebie będzie pływanie i rowerek, siłownia też nie najgorszy pomysł - ale jest to bardziej beztlenowe ćwiczenie, więc spalanie tłuszczu nie będzie tak efektywne. Poniżej 90 kg włącz bieganie. Każda aktywność fizyczna powinna trwać powyżej 30 minut. Darmowych dostosowanych pod Ciebie i pod Twój gust diet to ciężko będzie ze znalezieniem - poszukaj w necie. Z płatnych programów możemy polecić diety Vitalii - baner powyżej mojego postu po prawej stronie jeśli korzystasz z wersji na komputerze.

Bodykox

Licz kalorie na jakiejs stronie i patrz jak będą działać na ciebie różne warianty. Na podstawie tego dokonuj zmian w kaloryce i będzie dobrze. Pamiętaj że nie zawsze za niskie kalorie będą najlepszą opcją, bo metabolizm też musi jakoś pracować.
hardcorowo

Karol

Mnie się udało schudnąć 30 kilo i ,ważyłem 110 kg w wieku 33 lat,nadciśnienie i przeciążone serce,codziennie kupa leków ,pomogły mi bardzo produkty Herbalife i jedna babka ,która mnie poprowadziła,jakbyś chciał do niej kontakt to pisz na priv.
Karol