Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Różne informacje o odżywianiu, newsy, ciekawostki


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

Terapia sokami Gersona

Anka90




Dołączyła: 21.04.2015
Posty: 2


A polecicie jakiś model wyciskarki ślimakowej do 500zł?
pozdrawiam p.s. zapraszam do odwiedzenia JakiMaSkład.pl

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17

Widziałem kilka fajnych tylko nie za 500 złotych ;/  A za 700 i prawie 900, nie wiem czy możesz sobie na taka pozwolić. sklep.puregreen.pl/sokowirowka-combi-juicer-bartscher.html   i tutaj jest jeszcze jedna za 880 złotych sklep.puregreen.pl/wyciskarka-do-soków-matstone-6-in1-kość-słoniowa.html  Nie wiem na co możesz sobie pozwolić ale to już wszystko zależy tylko od ciebie.
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

mcmarcin




Dołączył: 26.03.2015
Posty: 10


Za 500 złotych też można znaleźć coś na ceneo.

Ale to nie będzie coś bardzo dobrego. Ale będzie. 


Leila




Dołączyła: 15.02.2016
Posty: 10




Elizka26 napisał/a:
jest taka dość znana zagranicą, a u nas troche mniej terapia sokami, zwana też terapią Gersona.
Ogólnie chodzi o to, że pijąc odpowiednio zrobione soki (wg receptur dr Gersona), sięgając po kiełki itp można oczyścić organizm z toksyn i sprawić, że w trakcie początkowych etapów choroby nowotworowej będzie się lepiej czuło i niejako "likwidowało" przyczyny choroby a nie jej efekty.

W mojej rodzinie jest teraz jedna osoba, która intensywnie szuka takich naturalnych, anty-nowotworowych terapii i po opiniach, które w sieci znalazła jest "Za". Ja trochę o tym czytam (m.in tu są artykuły: Terapia Gersona, terapiasokami.pl/pl/n/14 itd itp) ale chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat pod kątem:

czy macie jakieś doświadczenia?
czy są efekty?
czy faktycznie człowiek chory na raka lepiej się czuje korzystając z soków przygotowanych wg zaleceń tej diety?
czy autentycznie wyciskarki do soków sa lepsze niż klasyczna sokowirówka
itd

Pomożecie?
Doświadczenie jako takie mam, co prawda nie choruję ale od około pół roku dołączyłam do swojej diety soki i koktajle owocowe i warzywne Kupiłam do tego specjalną wyciskarkę wolnoobrotową bo o tych sokowirówkach niestety nic dobrego powiedzieć nie można, szarpią podgrzewają soki zamiast tak jak wyciskarka wyciskać do ostatniej kropelki pulpę. Ja zdecydowałam się na Hurom, dlatego że potrzebowałam czegoś solidnego co posłuży mi na dłużej, mam długą gwarancję na cały ten mechanizm a nie jak mój poprzedni zelmer który przetrwał chyba w porywach do roku a wcale nie kosztował mało. Przechodząc do sedna sprawy, od tamtej pory czuję się dużo lepiej, mam więcej energii, skóra nie jest taka poszarzała, włosy i paznokcie rosną jak szalone ( to dla pań polecam!) ale ogólnie jeśli chodzi o samopoczucie to na prawdę baaardzo na plus, mam przede wszystkim więcej siły i ochoty na wszystko.

Leila




Dołączyła: 15.02.2016
Posty: 10


Czy ładniejszy kwestia gustu, mi się np. Hurom HH2g ten bordowy mega podoba, do nowoczesnego wnętrza prezentuje się super, ale czy kwestia tego że jest ładniejszy powinna przesądzać o wyborze? Moim zdaniem nie, bo kuvings to jakby nie patrzeć podróbka Huroma, często zresztą bardziej awaryjna, warto poczytać sobie w internecie o jego perypetiach bo tak obserwuje i jak ja kupowałam swoją hurom dt chef ( tylko pozioma, urzekł mnie styl retro) to zastanawiałam się nad paroma różnymi markami ale nie żaluję wydanych pieniędzy, bo ani razu nic się z nią nie zadziało a używam codziennie od pół roku.

patafilarus




Dołączył: 23.10.2017
Posty: 3

Piję od jakiegoś czasu soki warzywne na bazie buraka, marchewki, selera i powiem, że jestem zaskoczony efektami. Wyniki badań potwierdziły  lecznicze działanie soków. Choroba została wyleczona. Poza tym mam więcej energii i lepiej sypiam. Warto pić soki jako uzupełnienie codziennej diety.


Nomii




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 1


Ja też lubię pić soki z buraka. Piłam ich dużo gdy byłam w ciąży, bo zawierają kwas foliowy. Teraz piję HepaVitale bo mają działanie oczyszczające na wątrobę. Mają w składzie ostropest, czarnuszkę i babkę płesznik. Nie ma co porównywać do soków, bo soki działają oczyszczająco bardziej na jelita ale oba sposoby moim zdaniem są dobre

peppa13




Dołączył: 18.01.2020
Posty: 4


oo to bardzo ciekawe

lager




Skąd: łódź
Dołączył: 09.10.2020
Posty: 10

mozna pic  soki kiszone, zakwasy np sok z kiszonego buraka jest bardzo dobry do detoksu sokowego ale nie da sie go pic duzymi ilosciami. w duzych ilosciach mozna pic zwykly sok pomidorowy albo sok z buraka domieszany z marchwia albo jablkiem
https://polskiepomidory.com.pl/

  | 1 | 2 | 3 |   »