Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Różne informacje o odżywianiu, newsy, ciekawostki



powrót

2 Śniadanie do pracy

zajaczek




Skąd: Łódź
Dołączyła: 07.08.2012
Posty: 1

Hejka, jakie macie pomysły na 2 śniadanie do pracy. Mnie wszelkie jogurty, banany, kanapki, białe serki cottage, powoli się nudzą. Czasem zabieram część obiadu z domu z poprzedniego dnia). Ale co jeszcze można przytaszczyć do pracy na 2 śniadanie.

W pracy mam dostęp do mikrofali i opiekacza.

Śniadanie jem w domu (herbatka, kawka, jajeczko, ewentualnie tościki) :)

Obiady jem w domu po pracy

A co na 2 śniadanie

 

 

 

 _________________________

Mój ulubiony sklep militarny - http://www.zielonysklep.pl


NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24



Patrząc na to co spożywasz na pierwsze śniadanie to muszę stwierdzić, że jest ono kwasotwórcze więc drugie śniadanie powinno być zasadotwórcze - a więc jakaś sałatka warzywna lub owocowa - wybór jest spory, mnóstwo przepisów !

lucjanna




Dołączyła: 31.01.2014
Posty: 4


Zdecydowanie sałatki warzywne i owocowe będą dobrym rozwiązaniem, można też zrobić z warzyw i owoców koktajle )

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Zgadzam się z lucjanna - myślę że dobrym rozwiązaniem będzie jeśli dzień wcześniej zrobisz sobie sałatkę  np. z łososiem, szpinakiem i pomidorkami. Pyszne i pożywne drugie śniadanie do pracy.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


możesz sałatkę w domu zrobić, szybkie i zdrowe ;)
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Aldabra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.01.2023
Posty: 9

 

Jestem fanka sałatek makaronowych, wrzucam przeróżne rzeczy, doprawiam do tego trochę oliwy , do tego przekąski czyli np owoce czy marchewka w słupki .

Herbatę i kawę również sobie robię w domu Mam dobrej jakości kubek termiczny tak więc nic mi nie stygnie (w przypadku kawy udało mi się zaoszczedzić dzięki temu naprawdę sporo kasy)