Dzisiaj jest: Czwartek, 18.04.2024 Imieniny: Bogusławy i Bogumiły



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Różne informacje o odżywianiu, newsy, ciekawostki



powrót

Kompleksowy test zdrowia

matylda1975




Dołączyła: 18.05.2010
Posty: 1

Od ponad roku szukałam w internecie fajnego testu zdrowia. Takiego, który rzeczywiście da mi odpowiedzi na pytania, które zadaję sobie wielokrotnie choćby w drodze do pracy. Wykonałam ich chyba z dwadzieścia i wszystkie były słabe, albo bardzo słabe. Dopiero dziś rano znalazłam coś interesującego i polecam wszystkim. Test nazywa się Kompleksowy Test Zdrowia i jest super, a uzyskaniu rezultat pokazuje, że na pewno nie przygotowywała go grupa amatorów ze skryptami z medycyny w rękach. Polecam!
MATYLDA

Dagmara




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 28.02.2010
Posty: 18

Przepisy: 15


Podaj link. Mam nadzieję, że test, który opisałaś nie jest ukrytą reklamą z Twojej strony i test jest bezpłatny i nie trzeba wysyłać płatnych SMSów.

withebird




Dołączyła: 02.07.2010
Posty: 2

matylda1975 napisał/a:

Od ponad roku szukałam w internecie fajnego testu zdrowia. Takiego, który rzeczywiście da mi odpowiedzi na pytania, które zadaję sobie wielokrotnie choćby w drodze do pracy. Wykonałam ich chyba z dwadzieścia i wszystkie były słabe, albo bardzo słabe. Dopiero dziś rano znalazłam coś interesującego i polecam wszystkim. Test nazywa się Kompleksowy Test Zdrowia i jest super, a uzyskaniu rezultat pokazuje, że na pewno nie przygotowywała go grupa amatorów ze skryptami z medycyny w rękach. Polecam!
MATYLDA


Żaden test zdalny nie zastąpi solidnego wywiadu żywieniowego wykonywanego na żywo. Jest możliwość wykonania wywiadu żywieniowego przez skype - to mini kurs zdrowego odżywiania indywidualnie dedykowanego danemu organizmowi, dokładna analiza ciała, wyliczenie wskaźników i wyłapanie błędów żywieniowych, które powodują np. nadwagę czy złe samopoczucie. To kontakt bezpośredni z doradca żywieniowym, możliwość zadawania pytań i to wszystko bezpłatnie w ramach profilaktyki zdrowego odżywiania. Trwa ok godzinki i można się umówić na dogodny termin.

Jeżeli forma konsultacji i informacje uznasz za wartościowe zostaniesz poproszona o rekomendacje do swoich znajomych, koleżanek, rodziny, bo każdy ma prawo wiedzieć co jest przyczyną nadwagi czy tez rożnych dolegliwości by poprzez kompleksową zmianę nawyków doprowadzić swój organizm do równowagi wagowej i zdrowotnej.

Jeśli masz skype i zależy Ci na rzetelnej analizie zapisz się na bezpłatną Ocenę Wellness i czekaj na kontakt z doradcą. www.bea.klubwellness.pl
Jeśli myślisz, że masz siłę ...to ją masz!

monika1974




Dołączyła: 10.09.2010
Posty: 1

Polecam test medyczny, ja zrobiłam ten test i jestem zadowolona z wyników.
Szczerze polecam każdemu - testmedyczny.pl

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


monika1974 napisał/a:

Polecam test medyczny, ja zrobiłam ten test i jestem zadowolona z wyników.
Szczerze polecam każdemu - testmedyczny.pl


SMS za 1 zł. Nie ze mną te numery. Jesteś z działu marketingu tej firmy ? Poza tym jak na podstawie kilku czasami nie do końca zrozumiałych pytań (wywiadu), można ocenić stan zdrowia bez wglądu chociaż na podstawowe wyniki biochemiczne krwi, moczu, prześwietlenia RTG itd ?