Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Składniki żywności


  | 1 | 2 | 3 | 4 |  

powrót

który napój jest mniej szkodliwy

Marcelinkaa92




Skąd: warszawa
Dołączyła: 10.12.2016
Posty: 14


Z tą tablicą mendelejewa to bym nie przesadzała, benzoesan sodu, cukry no zdrowe to nie jest ale nie ma co popadać w paranoje
Sklep gsm części i akcesoria gsm - podsłuchy, mini kamerki

tiara00




Dołączył: 13.01.2017
Posty: 5


Wszystkie napoje, soki, wody smakowe to sam cukier. Nie rozumiem po co to wgl pić. Ja od małego jestem przyzwyczajona do wody. Uwielbiam muszynianke, albo robie sobie wodę niegazowaną z miętą i plasterkami cytryny pycha!:) i zdrowe najważniejsze 
Dieta i ćwiczenia to klucz do schudnięcia? Zobacz więcej na http://fabrykafigury.pl/

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Ja polecam przerzucić się na zwykłą wodę mineralną. ;)
hardcorowo

kasiatutne




Skąd: Kraków
Dołączyła: 17.01.2017
Posty: 4


Ja bym nie wybrała nic. Do wody możesz dodać sobie cytrynę, albo np. ogórka (polecam) i już będzie smakowa, a herbatę po prostu sobie zrób i poczekaj aż wystygnie. Zaoszczędzisz pieniądze i wtłoczysz do organizmu mniej chemii :)

Abanaar




Dołączył: 02.02.2017
Posty: 1


Może polecicie mi jakiegoś dobrego producenta soków ? Chciałbym wiedzieć od kogo warto kupować od kogo nie , z góry dzięki za info:) 

BeKowalska




Dołączyła: 05.05.2017
Posty: 3

Zarówno woda smakowa, jak i napój herbaciany to produkty napakowane cukrem i sztucznymi ulepszaczami. Zdecydowanie lepiej ich unikać.

mariusz225




Skąd: Kraków
Dołączył: 27.03.2017
Posty: 24


Z dwojga złych wyborów (bo zawierają masę cukru) wybrałabym wodę smakową. Ale naprawdę zalecam żeby zrobić samemu wodę z cytryną i miętą albo herbatę mrożoną przyrządzoną w domowym zaciszu. Walory smakowe i zdrowotne będą nie do pobicia! :)

Elka63




Dołączył: 15.05.2017
Posty: 6


woda smakowa raczej nie jest dobrym rozwiązaniem no przynajmniej ja mam po niej zwyczajnie wzdęcia. Miałam taki okres że kompletnie nie wiedziałam skąd właściwe ten problem. Dopiero lekarz po analizie jadłospisu stwierdził, że albo soki albo woda smakowa. Zaleciła mi kurację dicopeg 10g żeby pozbyć się problemu, ale niestety dla własnego komfortu, musiałam smakowe napoje zamienić na zwykłą wodę.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Mamy lato wiec tym bardziej polecam zrobić sobie lemoniadę w domu ;) Woda + cytryna + trochę lodu i gotowe.
hardcorowo

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Jak najbardziej, dzięki temu przynajmniej mamy pewność w kwestii tego co pijemy oraz że jest to zdrowe w przeciwieństwie do całego szeregu napojów gazowanych opartych na nadmiernej ilości cukru.
Imbryczek.net.pl

  | 1 | 2 | 3 | 4 |