Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Składniki żywności


«   | 1 | 2 |  

powrót

Napoje z aloesem

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17

A co sądzicie o popularnych ostatnio napojach zawierających aloes? Podobno zawierano on dużo witaminy C i korzystnie wpływa na cerę.

Soniak




Dołączył: 30.12.2014
Posty: 1


Stosowałam kiedyś i potwierdzam, szkoda tylko że ich cena nie zachęca zbytnio do zakupu:(

Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Nigdy nie kupowałam takich napojów, nawet w sumie nie zainteresowałam się jakie mają działanie itp. więc sama chętnie się dowiem :)

Rtwardowski




Dołączył: 19.01.2015
Posty: 1


Nie przekonują mnie te wszystkie napoje. Sam 100% sok miałby sens, ale też w dużej ilości na co mnie nie stać. 

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24





Rtwardowski napisał/a:
Nie przekonują mnie te wszystkie napoje. Sam 100% sok miałby sens, ale też w dużej ilości na co mnie nie stać.

Racja. Mnie też. Wszystkie soki, napoje, nektary w butelkach i kartonikach są co najmniej termizowane a w najgorszym przypadku sterylizowane, jakie więc mogą mieć wartości odżywcze ? Niezbyt dużo. Wydawać dużo pieniędzy na szumnie nazywający się sok ? Nie dla mnie.

Soki wartościowe pod względem wartości odżywczych (nie termizowane) maksymalnie wytrzymają 3 dni, potem zaczynają się psuć.


Remek




Skąd: Lublin
Dołączył: 23.01.2015
Posty: 3


Jeśli chodzi o produkty aloesowe, to ja korzystam tylko z oferty marki Forever. Nie da się ukryć, że są to wartościowe suplementy. Ich cena nie zachęca od razu, ale są naprawdę najlepsze z tych wszystkich, które są dostępne na rynku. Moja konsultantka w dodatku zawsze wie, co doradzić na konkretną dolegliwość i to u nich cenię, że łączą sprzedaż dobrych produktów z wiedzą na ich temat. Nie wciskają kitu.

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35




NutriAdvicerka napisał/a:



Rtwardowski napisał/a:
Nie przekonują mnie te wszystkie napoje. Sam 100% sok miałby sens, ale też w dużej ilości na co mnie nie stać.

Racja. Mnie też. Wszystkie soki, napoje, nektary w butelkach i kartonikach są co najmniej termizowane a w najgorszym przypadku sterylizowane, jakie więc mogą mieć wartości odżywcze ? Niezbyt dużo. Wydawać dużo pieniędzy na szumnie nazywający się sok ? Nie dla mnie.

Soki wartościowe pod względem wartości odżywczych (nie termizowane) maksymalnie wytrzymają 3 dni, potem zaczynają się psuć.

Przecież takie soki, które są robione samemu nie powinny stać więcej niż 2-3 dni. Najlepiej spożyć je w tym samym dniu. Dlatego ja nie kupuję nikt tych soków ze sklepu od kiedy staram się zdrowo odżywiać i zwracam uwagę na składniki. Wolę więcej czasu poświecić w domu na przygotowaniu soku z wyciskarkę  jaką kupiłem pół roku temu w sklepie http://sokowo.pl/wyciskarki-dwuslimakowe niż wydać w markecie 6 złotych na buteleczkę soku, który  jest nieświeży albo ma sztuczny smak. 

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Są smaczne i zdrowe, problem w tym , że często zawierają cukier. Gdzieś widziałam domowe sposoby na sok z aloesu :)

mariusz225




Skąd: Kraków
Dołączył: 27.03.2017
Posty: 24


W zdecydowanej większosci to są po prostu "napoje", a wiadomo czym napój jest - woda, cukier i mała ilość czegoś lepszego. Do tego dochodzi wysoka cena. Lepiej poszukać czegoś naturalnego albo spróbować samemu zrobić taki napój z aloesu

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


100% sok z aloesu lub brzozy- jak najbardziej, ponieważ jest przede wszystkim zdrowy i pomaga np na układ trawienia. Nie piszę o napoju, a prawdziwym 100% soku.
Imbryczek.net.pl

«   | 1 | 2 |