Dzisiaj jest: Poniedziałek, 30.03.2020 Imieniny: Amelii i Jana

Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5851

Forum dyskusyjne

Forum - Zdrowe i smaczne przepisy kulinarne

| 1 | 2 |   »

powrót

mufinki

B.Sadowska80

W końcu udało mi się upiec te muffinki i wyszły przepysznie. Przepis bardzo mi się spodobał, bo widać, że babeczki nie są przepełnione cukrem, tylko pełnoziarniste i pełne naturalnych składników. Wspomniałam wam, że korzystam ze specjalnych foremek i jestem bardzo zadowolona zarówno z foremek jak i z babeczek. Dzięki za przepis.
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

pola346

Mam świetny przepis na muffinki, które wychodzą zawsze, ale niestety nie mam na tym komputerze. Poszukajcie sobie mufiinki Nigelli, to są takie czekoldaowe. Super!

Monikal

Bananowe pycha.

A do tych pierwszych - gdzie kupię mąkę kasztanową? 

B.Sadowska80

Dołączam się do pytania.Ja akurat dostałam mąkę kasztanową od koleżanki, ale zastanawiam się, gdzie mogłabym ją kupić. Macie jakiś sprawdzony sklep z, tak ciutke egzotycznymi :), produktami?
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

Aromatika

Akurat takiej mąki jak i innych unikatowych dodatków czy przypraw, warto szukać w dobrych sklepach internetowych, gdzie znajdziesz największy wybór i niższe ceny.

kate

Muffinki robi już nawet moja córka. jest tyle różnych opcji, że mnie się one nigdy nie nudzą. Ostatnio robiłam nawet wytrawne. Wyszły pyszne w smaku.

Janek

napisał/a:

Tak,  są chyba już setki sposobów zrobienia pysznych muffinek. 

Polecam spróbować zrobić zielone muffinki z prawdopodobnie najzdrowszej herbaty na świecie, z herbaty matcha.

U mnie zrobiły istną furorę :)

przepis: homegreenteaspa.com/muffinki-z-zielonej-herbaty-matcha/

| 1 | 2 |   »