Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Zdrowe i smaczne przepisy kulinarne


  | 1 | 2 | 3 | 4 |  

powrót

Koktajle i soki owocowe

Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42


Przyłączam się do smakoszy koktajli i soków. Sok przy śniadaniu zamiast kawy, a później już tak w doskoku. Jak zrobię rano większą ilość to wlewam do hermetycznego słoika szklanego który kupiłam razem z wyciskarką i wstawiam do lodówki. W ten sposób przez cały dzień mam pyszny, świeży sok. 

 


paleo




Dołączył: 17.06.2017
Posty: 11

koktajle - to dosłownie obłęd i szaleństwo dla organizmu :) ubóstwiam je a zwłaszcza teraz, gdy powoli jest coraz więcej świeżych owoców! a najlepsze jest to, że przy odpowiednim dobrze składników, wcale nie muszą być tak kaloryczne. Ja uwielbiam koktajle z ziołami i tutaj uwaga - nauczyłam się dodawać bazylię zamiast miety! To dopiero jest niestandardowe połączeni - próbowałyście?

malwa




Dołączył: 19.06.2017
Posty: 1

ooo tak w 100% się zgadzam! Soki i koktajle warzywne to coś cudownego! Pyszne, sycące i przede wszystkim bardzo bardzo zdrowe ) ! Najbardziej lubie koktajle zielone mimo ze ich wygląd raczej nie zachęca to mix odpowiednich warzyw i owoców powoduje, że są na prawdę znakomite w smaku )

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Trzeba korzystać póki mamy sezon na owoce! ;) Sam robię sobie ostatnio często koktajl z truskawek - pycha!
hardcorowo

fit_roksana




Dołączyła: 12.07.2017
Posty: 1


Własnoręcznie zrobione koktajle i smoothie są najlepsze na świecie! Mój ulubiony smak latem to:truskawka-arbuz-banan, potrzebne składniki na dwa duże koktajle:2 szklanki truskawek2 banany400g arbuzagałązka miętylistki mięty do dekoracji Całość wrzucam do mojego blendera ronic i gotowe! :) Polecam schłodzony na gorące dni! 

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Brzmi pysznie :D I na pewno jest bardzo orzeźwiający!
hardcorowo

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Mi nigdy nie chciało się robić własnych koktajli i soków, ale chyba muszę spróbować

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29

Uwielbiam koktajle :) Pochwalę się nawet, że udało mi się do nich przekonać dzieci - wystarczy np. do koktajl bananowego, dodać trochę kakao na wierzch. Niby mała rzecz, a dzieciom robi kolosalną różnicę). 
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Felia spróbuj, to nie zajmuje dużo czasu a jest serio pyszne.
hardcorowo

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Musisz się przełamać bo naprawdę warto, pijąc sok domowej roboty z wyciskarki przynajmniej masz pewność co do jego 100% składu, a to moim zdaniem bardzo istotna kwestia.

  | 1 | 2 | 3 | 4 |