Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Fitness


«   | 1 | 2 |  

powrót

A może narty?

Blackrose




Dołączyła: 29.07.2012
Posty: 6

Co powiecie na sezonowy wypad na narty? FeelTheFlow właśnie organizuje świetny wyjazd studencki, a ja byłam w zeszłym roku w Alpach i było naprawdę nieziemsko. W tym roku również się wybieram. Może ktoś się skusi? ;D

Miłorząb




Dołączyła: 03.07.2012
Posty: 4

Co za zbieg okoliczności ;P Ja akurat byłam z FeelTheFlow na wyjeździe dwa lata temu i rzeczywiście było genialnie. Może i w tym się wybiorę ^ ^

Michałek




Dołączył: 30.01.2013
Posty: 2

Również polecam wszystkim wyjazd w góry. W ubiegłym roku byłem na 2 tygodnie w Alpach, cudownie spędzony czas. Tym razem jadę dopiero w marcu przez FeelTheFlow i myślę, że nie pożałuję D

kant1




Dołączył: 24.02.2013
Posty: 5


Narty to fajna sprawa dla sylwetki i dla zdrowia

oleska23




Dołączył: 15.02.2014
Posty: 3


Ja uwielbiam śmigać na nartach a jeszcze bardziej na desce, w miarę możliwości raz w roku jestem w Zakopanem i pozwalam sobie na tego typu relax
http://preparat.eu - najlepsze suplementy

klarun




Dołączył: 19.08.2014
Posty: 66


narty to świetny sport. Zawsze jak tylko mam chwilę czasu i pogoda jest odpowiednia, to się staram wybrać w góry

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


i jak było z nimi na tym wyjeździe bo w tym roku też ma być wyjazd
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Narty nie dla wszystkich niestety :P

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22




Felia napisał/a:

Narty nie dla wszystkich niestety P

Czy ja wiem.... Dla wielu osób jazda na nartach wydaje się bardzo trudna. Jednak ogólne zasady jazdy nie są problematyczne. Poza tym w miejscowościach górskich są rózne stoki. Nie tylko wysokie i strome.Ale również proste stoki dla ludzi, którzy się uczą ( wcale nie ma tam jedynie dzieci, jest wielu dorosłych, którzy dopiero zaczynają)

Warto jest jednak zdecydować sie na skorzystanie z usług instruktora, który nauczy Cię jeździć. Trudno samodzielnie nauczyć się upadac, trzymać kijki.  


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ja nigdy nie jeździłem, choć chętnie bym spróbował. Czy jednak jeśli nie jestem rozciągnięty + z mobilnością ogólnie słabo to nie zrobię sobie krzywdy? Sezon niedługo i wolę wiedzieć takie rzeczy wcześniej :P
hardcorowo

«   | 1 | 2 |