Dzisiaj jest: Wtorek, 16.04.2024 Imieniny: Julii i Benedykta



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Fitness


  | 1 | 2 |   »

powrót

pasy wyszczuplające

WiolkaKlaman




Dołączył: 15.01.2016
Posty: 4


W życiu bym nie uwierzyła w to, prawie jak cudowne odchudzające suplementy diety.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Suplementy diety akurat mogą działać, ale wiedząc jak się używa. Jak sama nazwa mówi jest to suplement, czyli dodatek do diety. Podstawa to odpowiednia dieta!
hardcorowo

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Suplementy mogą pomóc pod warunkiem, że połączymy je z dobrą dietą bo od tego trzeba tutaj zacząć. sam pas wyszczuplający to wg mnie kolejny zupełnie zbędny gadżet.
Imbryczek.net.pl

talka




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.03.2018
Posty: 20


Ćwiczyłam kiedys w takim pasie wyszczuplającym ale nie wiem czy duzo mi to dało...  Wydaje mi sie,że takie same efekty uzyskałabym w pasie jak i bez pasa do ćwiczeń.

 Największe problemy miałam ze schudnięciem w okolicy brzucha. I wydaje mi się, ze nie tylko ja, co dziewczyny?

Polecam zdecydować się na zabieg liposukcji ultradźwiękowej. Nawet nie wyobrazacie sobie jak mi pomógł.  


jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Próbowałam jednak u mnie nie dały takich dobrych rezultatów. Widocznie to nie dla mnie, mogę jednak polecić zabieg thermogenique. Zabieg oparty jest na dokładnych pomiarach poszczególnych obszarów ciała po czym wykonaniu  intensywnego peelingu ciała, produktami zawierające innowacyjne składniki aktywne. Dzięki temu w bardzo naturalny sposób można pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

 

No i super 


IzabellaPB




Skąd: Wrocław
Dołączył: 30.07.2019
Posty: 10

Wątpię żeby tylko sam pas czymś ci pomógł. Jak będziesz tylko leżeć na kanapie i jeść, żaden pas ci nie będzie w stanie pomóc. 


  | 1 | 2 |   »