Dzisiaj jest: Piątek, 21.09.2018 Imieniny: Hipolita i MateuszaIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5811

Forum dyskusyjne

Forum - Fitnesspowrót

Wysportowana sylwetka

brette
Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Jakie macie sprawdzone sposoby, ulubione aktywności fizyczne i ćwiczenia, które pozwalają wam mieć zadbaną sylwetkę? Sama dieta wiadomo nie zapewni najlepszych rezultatów a  w połączeniu z treningami może jednak zdziałać cuda.

jmali29
Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 70No coż. Jest wiele ćwiczęń, które będa dobre na utrzymanie sportowej sylwetki:
siłownia ( najlepiej zapisz się na siłownie z trenerem ponieważ będziesz wiedział jakie ćwiczenia wykonywać i jakie ćwiczenia mogą przynieść dobre rezultaty, samodzielnie trudno jest się ogarnąć bo nie ma się pojęcia do czego służą te wszystkie urządzenia na siłówni)bieganiepilatesjoga (wbrew pozorom ćwiczenia są dość wyczerpujące)
Najtrudniej bywa z motywacją -----> Nie narzucaj sobie na poczatku zbyt dużych treningów poniewaz szybko się wypalisz. Dostosuj je do swoich mozliwości.


Rokl
moderatorSkąd: Polska
Dołączył: 19.12.2008
Posty: 78

Przepisy: 87

Pomógł: 4Kluczem do zadbanej sylwetki jest motywacja + aktywność fizyczna która nam służy i którą lubimy, a nie którą nam ktoś narzuca. Dla jednych będzie to rower, dla innych piłka nożna, dla innych pływanie. Jeśli natomiast chodzi nam o osiągnięcie konkretnych korzyści, czyli np. płaski brzuch, wzrost siły, wyrzeżbione mięśnie to lepiej na starcie zwrócić się do specjalisty - on doradzi, zachęci i przekaże ważne wskazówki, aby osiągnąć sukces efektywnie i efektownie.

Bodykox
Dołączył: 01.04.2015
Posty: 413

Pomógł: 1Dorzuciłbym jeszcze regularność. Jak sobie coś postanowimy to się tego trzymajmy. Dużo osób traci motywację już po 1-2 mscach a to nie jest czas, w ciągu którego zbudujemy taką sylwetkę, jakbyśmy chcieli.
hardcorowo

karolcia1
Dołączyła: 08.05.2017
Posty: 6

Siłownia nie jest dla każdego-ja miałam już kilka podejść, niestety bez efektu :) Za to zajęcia fitness bardzo mi odpowiadają i to na nie chodzę do krakowskiego atlantic sports. Fajne jest to, że nie trzeba ograniczać się tylko do jednych zajęć. Czasem jest to zumba, innym razem body sculp czy brzuchomania. W klubie panuje świetna atmosfera.

olakrawczyk
Skąd: Kraków
Dołączył: 17.08.2018
Posty: 1


A co myślicie o ćwiczeniach w domu? Na przykład rowerek albo bieżnia?