Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Fitness


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

cellulit

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26





naranja napisał/a:
warto kupić rękawicę do masażu ?
Na pewno taki masaż nie zaszkodzi, a tylko może pomóc.

szarak




Dołączyła: 18.02.2014
Posty: 4


ja zauważyłam już efekty takich masaży, więc polecam
Militaria, wiatrówki i survival - http://www.military-zone.sklep.pl/

Sara66




Dołączył: 12.03.2014
Posty: 1

mi się wreszcie udało! nie mam juz cellulitu. samej nie udało mi się go zwalczyć więc poszłam  do gabinetu Q Institute. tam profesjonalnie mi doradzono i dobrano odpowiedni zabieg dla mnie. efekty zobaczyłam już po pierwszym zabiegu a z każdym kolejnym było już tylko lepiej. teraz żałuję, ze nie zrobiłam tego wcześniej. dodatkowo przy pierwszej wizycie dostałam kartę vip ze zniżką. warto o nią poprosić, bo wtedy zabieg kosztuje nas 50% taniej


edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Jestem młodą i ładna dziewczyna, niestety, czar pryska gdy patrze na swoje uda i pośladki. Pupa od zawsze nie była moją mocną stroną, nie mam ładnej rzeźby, a w dodatku po zażywaniu tabletek hormonalnych pojawił sie u mnie cellulit, głównie tam gdzie kończy sie pupa a zaczynają uda. Jako że cellulit jest widoczny ale nie zaawansowany postanowiłam się z nim rozprawić oraz ładnie wymodelować pupę.
Jako że jestem z natury LENIEM muszę walczyć regularnie ale w niedużych dawkach.
Oto mój plan:
1. Ćwiczenia. Nie żeby jakieś szczególnie ciężkie, po prostu takie, żeby rozruszać trochę mięśnie.
* od razu po przebudzeniu, na czczo idę na dwór i zaczynam wchodzić na drugi schodek po 30 razy na każdą nogę. Łapę się ściany, pochylam sie i robię wymachy nogi wysoko po 30 na każdą nogę. Robię wykroki ( tak jak bym chciała klęknać na jedno kolano) z naciskiem na przednia noge po 30 razy każda noga. Na koniec 5 razy po 30 sekund mocno zaciskam pośladki. Finalnie staram sie biegnać sprintem ok 600 m, oczywiscie nie mam zbyt wielkiej wydolnosci płuc, wiec co 15 sekun robie 30 sekundowe przerwy. Na końcu padam
2. Masaże.
* nacieram uda (tył tylko) i pupę oliwką i masuje po 10 minut kazdą nóżkę, w przyszlosci w tym momencie bede używala baniek chińskich, musze je tylko najpierw zakupić.
* myje nogi i smaruje EVELEINE SLIM EXTREME 3D (czerwony)
* wieczorem ponownie smaruje kremem

I to by było na tyle. Nie stosuje żadnej diety, zazwyczaj jem co chce (codziennie jem coś czekoladowego), za mięsem średnio przepadam wiec i jego jest w moim jadłospisie mniej.
Ten program walki ze skorka pomarańczowa stosuje już ok 1, 5 tygodnia, codziennie. Z pewnością pupa się ujędrniła, jest twardsza, cellulit chyba zaczyna powolutku znikać.
Daje sobie czas do końca czerwca, jeżeli nie będe widziala zadowalajacych mnie efketow, zaprzestane walki
Jeżeli któraś z was chce sie przyłączyć, chętnie zapraszam. W grupie z pewnościa raźniej. Poza tym jestem prawie pewna, że wiele osób tak jak ja jest nie tylko leniwa ale i niecierpliwa, i ten program, jaki ja stosuje to maksimum możliwości :P
cofnąć się by wziąć rozbieg

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233


Jestem młodą i ładna dziewczyna, niestety, czar pryska gdy patrze na swoje uda i pośladki. Pupa od zawsze nie była moją mocną stroną, nie mam ładnej rzeźby, a w dodatku po zażywaniu tabletek hormonalnych pojawił sie u mnie cellulit, głównie tam gdzie kończy sie pupa a zaczynają uda. Jako że cellulit jest widoczny ale nie zaawansowany postanowiłam się z nim rozprawić oraz ładnie wymodelować pupę.
Jako że jestem z natury LENIEM muszę walczyć regularnie ale w niedużych dawkach.
Oto mój plan:
1. Ćwiczenia. Nie żeby jakieś szczególnie ciężkie, po prostu takie, żeby rozruszać trochę mięśnie.
* od razu po przebudzeniu, na czczo idę na dwór i zaczynam wchodzić na drugi schodek po 30 razy na każdą nogę. Łapę się ściany, pochylam sie i robię wymachy nogi wysoko po 30 na każdą nogę. Robię wykroki ( tak jak bym chciała klęknać na jedno kolano) z naciskiem na przednia noge po 30 razy każda noga. Na koniec 5 razy po 30 sekund mocno zaciskam pośladki. Finalnie staram sie biegnać sprintem ok 600 m, oczywiscie nie mam zbyt wielkiej wydolnosci płuc, wiec co 15 sekun robie 30 sekundowe przerwy. Na końcu padam
2. Masaże.
* nacieram uda (tył tylko) i pupę oliwką i masuje po 10 minut kazdą nóżkę, w przyszlosci w tym momencie bede używala baniek chińskich, musze je tylko najpierw zakupić.
* myje nogi i smaruje EVELEINE SLIM EXTREME 3D (czerwony)
* wieczorem ponownie smaruje kremem

I to by było na tyle. Nie stosuje żadnej diety, zazwyczaj jem co chce (codziennie jem coś czekoladowego), za mięsem średnio przepadam wiec i jego jest w moim jadłospisie mniej.
Ten program walki ze skorka pomarańczowa stosuje już ok 1, 5 tygodnia, codziennie. Z pewnością pupa się ujędrniła, jest twardsza, cellulit chyba zaczyna powolutku znikać.
Daje sobie czas do końca czerwca, jeżeli nie będe widziala zadowalajacych mnie efketow, zaprzestane walki
Jeżeli któraś z was chce sie przyłączyć, chętnie zapraszam. W grupie z pewnościa raźniej. Poza tym jestem prawie pewna, że wiele osób tak jak ja jest nie tylko leniwa ale i niecierpliwa, i ten program, jaki ja stosuje to maksimum możliwości :P
cofnąć się by wziąć rozbieg

Nikki




Dołączyła: 03.05.2014
Posty: 13

Przepisy: 250


Niestety walka z cellulitem musi odbywać się na kilka polach. Same kremy nam nie pomogą. Kluczem do sukcesu jest więc prawidłowa dieta + regularne ćwiczenia + masaże i kremy. Wtedy dopiero bardzo zwiększamy swoje szanse na gładką skórę, ale nawet to wszystko gwarancji nam niestety nie da.

Otylia




Dołączyła: 28.10.2014
Posty: 26

A jak już kremy, masaże, dieta i ćwiczenia nie pomogą zawsze można wspomóc się medycyną estetyczną. Myślę, że takie nieinwazyjne zabiegi jaki Lipo Laser pomagają w pozbyciu się na stałe "pomarańczowej skórki". Zobaczcie jak to wygląda na zdjęciu:  http://www.rubinkiewiczmed.pl/wp-content/uploads/2014/03/MG_8933.jpg Mnie przekonuje! :D

Yeliz




Dołączył: 07.06.2020
Posty: 3

A medycyna estetyczna? Jest sporo zabiegów, które pomagają. Ja na przykład chwalę sobie karboksyterapię. Wykonuję ją w Klinice Elite w Warszawie. I z tego co wiem to mają oni w ofercie wiele innych zabiegów, które redukują cellulit. Zdecydowanie warto podpytać, bo odpowiednio dobrany zabieg wykonany pod okiem specjalistów to gwarancja sukcesu.

Paluuulina




Dołączył: 07.10.2021
Posty: 18


no ćwiczenia mega pomagają na cellulit ;) mi na nogach pomogła jazda na rowerze

Ludka




Dołączyła: 31.10.2021
Posty: 5

znakomity jest Olejek Busajna, mega ujędrnia a i nawilża. Używany regularnie pomógł mi przy cellulicie właśnie

  | 1 | 2 | 3 |