Dzisiaj jest: Czwartek, 18.04.2019 Imieniny: Bogusławy i BogumiłyIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5842

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


  | 1 | 2 |   »

powrót

Sposób na zmarszczki.

rozanna
Skąd: Katowice
Dołączyła: 19.07.2017
Posty: 5


Też uważam, że gimnastyka w tej kwestii to podstawa. Warto również zadbać o odpowiednie odżywianie :) 

MocAntyoksydantow
Dołączył: 31.07.2017
Posty: 19


Generalnie jeżeli chodzi o zapobiegania starzenia się cery, polecam poczytać więcej informacji o tym co dają nam w tej kwestii antyoksydanty, akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy.

jmali29
Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 70

Polecam kochane poczytać sobie o mezoterapii. Sama zdecydowałam sie na to poniewaz zauwazyłam, że moja cera nie jest taka jak w przeszłosci. Że brakuje jej dawnej jędrnośći. Oraz nie załuję ponieważ jest o wiele, wiele lepiej. Prezentuje się o wiele ładniej . Jeden zabieg nie da dobrego efektu jednak seria już tak. 

 Zabieg polecam na wstrzykiwaniu odpowiedniego preparatu za pomocą mikroigieł wewnątrz skóry


Treadq
Dołączył: 08.09.2017
Posty: 3


Myślę, że przede wszystkim należy się oswoić z faktem, że przed zmarszczkami niestety nie ucieknie żadna kobieta, można jedynie sprawić aby były mniej widoczne. Dlatego ja używam dermokosmetyków. Skóra staje się bardzo nawilżona a to podstawa przy takiego typu kremach. 

Mineral-Guard
Dołączył: 11.02.2018
Posty: 12


Na zmarszczki wpływ ma wiele rzeczy, natomiast warto cały czas dbać o swoją skórę np używając dobrych i sprawdzonych kosmetyków plus zdrowo się odżywiać, dieta ma wpływ na kondycję naszej skóry.

talka
Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.03.2018
Posty: 20

Na pewno nie pomogą kremy. Sama kiedyś też łudziłam się, ze kremy mogą mieć jakiekolwiek działanie. Potem doczytałam,że jedyna substancja, która ogranicza powstawanie zmarszczek to retinol a czegoś takiego nie chciałam ponieważ ma wiele działań niepożądanych.....

 Jeśli chciałybyście zapisać się na jakiś zabieg na twarz to polecam mezoterapię. Przeszłam serię zabiegów i jestem pod wrażeniem ponieważ działanie było i przyznam,ze naprawdę dobre! 


Maranka
Skąd: Warszawa
Dołączyła: 21.12.2017
Posty: 2


Opóźnić może odpowiednia pielęgnacja, ale gdy pojawią się pierwsze zmarszczki można skorzystać z zabiegów, które je zlikwidują i zapobiegną pogłębianiu. Nawet kobiety 30 letnie korzystają już zabiegów.

Lesika
Dołączył: 31.07.2018
Posty: 2

 


Moja rada to pić dużo wody i dobierać profesjonalne kosmetyki.

 


  | 1 | 2 |   »