Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka



powrót

Plastry do depilacji

ladymon




Dołączył: 04.03.2016
Posty: 4

Witam czy plastry do brwi są skuteczne? Czy udaje się precyzyjnie wyrwać wszystkie włoski zwykłym plastrem??

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Da się... Jednak nie polecam tej metody

jest droga (szczególnie,że potrzebujesz do depilacji całego ciała wiele plastrów)

boli

oraz na ciele zostają czasami woski, które trudno jest umyć.....

Naprawdę warto jest pozwolić sobie na depilację laserową w jakims porządnym gabinecie, w którym będą mieli laser light sheer. Jest to wygodne i wcale nie takie drogie. Szczególnie jeśli podliczysz ile wydawałaś na te wszystkie woski oraz kremy do depilacji. Dobre maszynki też w koncu tanie nie są.  


jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Słabe..... Sama kiedyś stosowałam wiele plastrów ale jest tutaj kilka minusów

Po pierwsze depilacja taka jest mało skuteczna i zawsze zostawały mi jakieś włoski

Po drugie jest to bolesne

Po trzecie zostaje na skórze wosk który trudno jest usunać potem samodzielnie

Tak jak koleżanka powyżej bardzo polecam depilację laserową, ale dobrze jest zorientować się o laser. IPL nie polecam bo jest to jedynie depilacja światłem i nie daje trwałych efektów, o wiele lepszy jest tutaj polecany light sheer, mają w najlepszych gabinetach.  


janekpawlow




Dołączył: 22.12.2019
Posty: 4

tak, moja dziewczyna używa i są bardzo dobre

peppa13




Dołączył: 18.01.2020
Posty: 4


to raczej niezbyt dokładna metoda, ale szybsza

jagodzianka




Dołączyła: 29.05.2021
Posty: 3


Mi po plastrach wrastały włoski i skóra była podrażniona. Teraz jestem po depilacji laserowej i jest super, zero włosków, skóra gładka i bez podrażnień.

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20


Miałam podobny problem, nie byłam zadowolona z dzialania plastrów do depilacji. Kilka razy stosowałam, potem jednak odpusciłam sobie bo denerwowaly mnie te wszystkie wrastajace włoski. Ja dziekuję za coś takiego....

Również wybrałam się na depilację laserową. I jestem bardzo zadowolona )


Paluuulina




Dołączył: 07.10.2021
Posty: 18


mega podrażniają skórę, nie warto

NatiPati




Dołączył: 12.10.2021
Posty: 18


dość bolesne i podrażniają, ja nie polecam