Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka



powrót

Implanty zebowe

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Czy ktoś ma? Czy jesteście zadowoleni i ile Was ten implant kosztował? 

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78



Wstawienie sobie implantu to w zasadzie jedyny sposób na odzyskanie swojego starego uzębienia w sytuacji kiedy je straciliśmy. Tak więc jesli możesz sobie finansowo pozwolić to jak najbardziej warto!

O cenę dobrze jest się spytać w gabinecie stomatologicznym Implanty są wstawiane w koncu wieloma różnymi sposobami, I to lekarz stomatolog powinien dobrać nam ten najodpowiedniejszy system.


allthetime




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 28.08.2018
Posty: 1


W zasadzie implanty to najlepsza a zarazem chyba najdroższa inwestycja. Utracone zęby to powszechny problem, jednak koszt takiego zabiegu to rząd kilku tysięcy. Ja korzystałem z centrum stomatologicznego Dental White, którą mogę polecić. Na stronie jest schemat postępowania przez nich dzięki temu wiemy czy warto inwestować w implanty. Poczytaj sobie.

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Musze się tutaj zgodzić. Jasne, ze jest to drogie ale obecnie nie ma lepszego sposobu na odzyskanie uzebienia niż właśnie zastosowanie implantu. Wstawienie mostu nie jest takie dobre z uwagi na to ,ze wymaga leczenia oraz szlifowania zebów obok. Jeśli zeby są zdrowe to lepiej w nie jednak nie ingerować. 

 Za to wstawienie implantu to praktycznie nasz nowy zab już na zawsze. Sama mam w miejsce dwóch szostek bo mi się psuły i w koncu musiałam je uzupełnić.  I nie żałuję absolutnie.