Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka



powrót

Botoks w Krakowie

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Czy ktos może orientuje się gdzie w Krakowie można zapisac sie na zabieg botoksu? I ile to może mniej więcej kosztowac? 

Czy boli?  


talka




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.03.2018
Posty: 20



Bonadea. Jedna okolica z tego co wiem kosztuje ok 500 zł, ale musiałabyś sama sie jeszcze dowiedzieć. Nie boli, miałam i trochę owszem szczypało ale było to do wytrzymania. Czujesz mniej wiecej to samo co podczas pobierania krwi )

 Polecam jednak dzwoinć z wyprzedzeniem. Jest to bardzo popularne miejsce jeśli chodzi o zabiegi, tak wiec maja wielu klientów.

 Warto! Pozbyłam się dzięki temu zmarszczek na czole.


WiktoriiiaSw




Skąd: Kraków
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 6


sprawdź sobie Magiczną Klinikę :) robiłam u nich wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym,  nic nie boli, efekt cudny,  jeśli chodzi o koszta to za 1 ml 499 zł. Najlepiej jak pójdziesz osobiście na konsultacje, lekarz Ci wszystko wytłumaczy i z pewnością doradzi najlepsze rozwiązanie 
Wiikia

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Jest bardzo wiele miejsc, ale nie polecam decydowania się na botoks u kosmetyczki. Osobiście bałabym sie, ze taka osoba będzie w stanie zrobić mi krzywdę, szczególnie, ze do zabiegów z zastosowaniem takich preparatów trzeba mieć doświadczenie i dobrą rekę.

 Również jak osoba powyżej polecam klinikę Bona Dea. Robiłam tam już kilka zabiegów oraz jestem bardzo zadoowlona. Profesjonalne miejsce, sterylnie czyste i nie są to jedynie suche zabiegi. Na miejscu można liczyć na kompleksowe doradztwo w zakresie tego jakie zabiegi na twarz wybrać.