Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


«   | 1 | 2 |  

powrót

piekne usta

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

nowa młodośc okolicy ust taki kosmetyk w swojej sprzedaży ma mary cohr wygładza
zmarszczki i nawilża okolice ust przez co usta są nawilżone a co za tym idzie pięknie wyglądają i zastanawiam się co wy robicie żeby wasze usta były piękne jakie wy macie sposoby ????

pao




Dołączyła: 02.09.2010
Posty: 81

tak znam.

należy, podczas mycia zębów poświecić chwilę ustom i wilgotną, ale czystą szczoteczką też i usta wymasować. Doskonale poprawie krążenie, usuwa stary naskórek i ogólnie usta wyglądają pięknie.

Ale jedna rzecz - jeśli w diecie brakuje składników, to nawet najlepszy krem nie pomoże, zatem pamiętać należy o nawodnieniu organizmu, witaminach A, E, B2 no i przy mrozie nie oblizywać warg ;)

a i jeszcze jedno - maseczka z miodu :) ale to raczej wtedy, gdy wpierw trzeba usta reanimować ;) bo takie popękane do szczotkowania się nie nadają :)

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Ja do ust uwielbiam balsam do ust Tisane :)) Najllepszy :))

beata.i




Skąd: Zielona Góra
Dołączyła: 06.12.2011
Posty: 2

polecam pomadki CARMEX naprawdę super nawilżają;) a w dodatku mam wrażenie, że chronią przed opryszczką;)

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120

ja też używam tego carmex'a. on daje takie fajne wrażenie chłodzenia ust :)

flanka




Skąd: Tarnowo Podgórne
Dołączyła: 19.09.2011
Posty: 32

Mi się czasami robią zajady przy ustach, chyba z braku witamin, o czym pao pisałaś...

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

Ja też używam carmexu, to chyba taki klasyk ;)

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120


flanka zajady to brak witamin z grupy B. To był także mój problem, dlatego dodatkowo łykam witaminki w postaci tabletek.

asia_p




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 17.09.2013
Posty: 1

Ja stosuję balsam do ust Bentley organic miętowy i powiem wam, że bardzo dobrze sie sprawdza, usta są gładkie i nawilżone. 

Ostrzeżenie od Rokl: Linki reklamowe


kika1985




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 28.09.2013
Posty: 35


A ja używam wazelinę bez żadnych dodatków, wszystkie dodatki szkodzą moim ustom, i nakładam ją bardzo często (moje usta źle reagują i na słońce i na mróz), od czasu do czasu robię peeling z miodu.

«   | 1 | 2 |