Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu



powrót

życie w stresie ciągle, brak snu

Zenobii




Skąd: Mielec
Dołączyła: 30.10.2017
Posty: 4

Jak sobie z tym radzić, czy ktośjestw stanie mi pomoc?

Marzy mi sie wyjazd odpocząc od pracy..  zycia codziennego.

Istnieje taka placówka która mogłaby doradzić?


Ofelia91




Dołączył: 02.11.2017
Posty: 3


Szczerze mówiąc polecam wizytę u specjalisty i środki farmakologiczne na sen, które nie tylko pomogą się wyspać, ale trochę wyciszą

Karol222




Dołączył: 14.11.2017
Posty: 4


Możesz wziąć sobie urlop ? 

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Zdecydowanie warto udać się na wypoczynek aby zresetować się i odciąć od tego wszystkiego, zregenerować organizm. Co z dietą i witaminami, jak się odżywiasz? Uprawiasz jakiś sport?
Imbryczek.net.pl

szpilka




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.11.2017
Posty: 1

Dokładnie wiem o czym piszesz, sama miałam taki okres, że ze zmęczenia nie mogłam spać normalnie. Weź urlop, wyjedź chociaż na parę dni. Do brania leków nie zachęcam, jedyne co polecam to Biovital tonik. Na mnie działa najlepiej, wzmacnia organizm i pomaga się wyciszyć. W tych stresowych sytuacjach odczujesz jego działanie na pewno. Znajdź sobie jeszcze jakiś sposób na łagodzenie stresu - może sport, układanie puzzli? 

Fiona




Skąd: Legnica
Dołączył: 17.12.2017
Posty: 6


Ja polecam Pania Szapert z kolektywu Psychologgia w Warszawie na ul. Chmielnej, młoda,super terapeutka. Wiele mi uświadomiła w tej kwesti.



IzabellaPB




Skąd: Wrocław
Dołączył: 30.07.2019
Posty: 10


Bierz urlop jak najszybciej. Czas od czasu każdy musi wypuścić tą negatywną energię.

macko009




Dołączył: 15.11.2019
Posty: 3

Poczytaj o indyjskim żeń szeniu, czyli ashwagandha. Idealna na stres i problemy z zasypianiem.
Suplementy diety dla sportowców - https://activus-sport.pl

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


A w jaki sposób ktoś z nas ma ci pomóc? Weź urlop i odpocznij
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot