Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu



powrót

Poduszka poduszeczka

Karol222




Dołączył: 14.11.2017
Posty: 4

 

Szukam poduszki do spania, trafiłem w internecie na tą: podobno w 100% dopasowuje się do fizjologii ciała. Macie doświadczenia z tą poduszką? 

EDIT: dodaje zdjęcie, ma zupełnie inny kształt niż popularne poduszki 


MadziaCi




Dołączył: 21.11.2017
Posty: 6


Ja mam tą poduszkę :) na poczatku lezala w szafie przez miesiac zeby sie do niej przekonac ale teraz nie wyobrazam sobie spac na czyms innym, serio dopasowuje sie do ciala, nie czuc zadnego spiecia miesni w szyi jak sie na niej lezy

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Mam poduszkę zdrowotną chociaz ma zupełnie inny kształt niż ta. Niestety ale o takiej nie mogę Ci wiele napisać bo po prostu nie wiem czy jest dobra czy nie...

Moja poduszka jest ortopedyczna i podpiera szyję jak i głowę.Dzięki temu nie budzę się z bólami głowy i szyi jak to było w przeszłości.

Materac i poduszki mamy od sembelli i szczerze polecam, bo jakość naprawdę ok.


romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Poduszka ma ciekawy wygląd, jednak z drugiej strony jak sie na niej śpi? Bo przeglądałam sobie ostatnio niektóre poduszki ortopedyczne i jednak wyglądały zupełnie inaczej niż ta do której dałaś tutaj linka...

Jesli chodzi o mnie to polecam zastanowić się nad tym w jakiej pozycji śpisz. Bo do różnych pozycji są dopasowane rozne poduszki ortopedyczne. Jeśli natomiast miałabym polecać materac to polecam materace New Yorker. Są świetnie wykonane.