Dzisiaj jest: Poniedziałek, 24.06.2019 Imieniny: Jana i Danuty

Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5845

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu

| 1 | 2 | 3 |   »

powrót

NIedosłuch / głuchota

rozana

Chciałabym ci podziękować za te strony które mi wysłałaś. Bardzo przydatne są i nawet tato był w stanie się poinformować o różnych akcesoriach Cochlear, strasznie mu się spodobał ten przekaźnik telewizyjny, chyba mu kupie jak skończy rehabilitacje lub jako prezent na urodziny ;) Co do tej innych strony, pewnie chodzi tobie o „razemdlasluchu.pl”; również super strona. Fajnie ze tyle pacjentów się tam wypowiada i jest tyle przydatnych wskazówek dla nosicieli implantów.

Jako mały "update": tato już robi naprawdę duże postępy podczas rehabilitacji, wiec wszyscy się cieszymy, wydaje mi się ze implantacja była dla niego dobrą decyzją...

fitmama

Super bardzo się cieszę, że już lepiej. U mojego synka pamiętam pierwsze dwa, trzy miesiące rehabilitacji były naprawdę intensywne i nieco męczące, ale potem szło już tylko coraz lepiej. Najważniejsze, że mały słyszy i że implant działa bez zarzutu. Nie wiem, czy zostaliście o tym poinformowani, czy nie, dlatego napiszę jeszcze, że po 5 latach użytkowania procesora można go na koszt NFZ wymienić na nowy. Uważam, że jest to super opcja i my się na pewno będziemy starali o wymianę w swoim czasie... :) Pisz na bieżąco, jak sobie Twój Tata radzi i w razie jakichkolwiek jeszcze pytań, nie wahaj się napisać. :) 
Brydzia :)

rozana

Tato mówi, zę dzwieki, jakie dochodza z procesroa sa coraz bardzej naturalne i wydaja mu sie czystsze. Mowi, ze na poczatku mial wrazenie ze te dzwieki sa jakies komputerowe, ale teraz juz sie przywyczail... Dziekuje bardzo za informacje. Tata ma wprawdzie jeden z najnowszych modeli, ale jeśli będzie mozliwosc wymiany po czasie na jeszcze nowszy, to czemu nie skorzystać....

fitmama

u mojego synka też było podobnie. W miarę dostrajania procesora, słyszał coraz lepiej i coraz lepiej mówił. Jeśli chodzi o wymianę, to uważam, ze jest to super sprawa. My na razie jeszcze mamy trochę czasu, ale na pewno po pięciu latach będziemy sie starali o nowszy procesor, bo szkoda byłoby nie skorzystać. Tym bardziej że nowsze modele oprócz tego, że są mniejsze, są także kompatybilne z iphonami, co również jest super sprawą, zwłaszcza dla młodego chłopaka, takiego jak np. mój syn. Daj znać, jak idzie Twojemu Tacie i czy zdecydowaliście się na ten przkaźnik tv. :) 

Brydzia :)

| 1 | 2 | 3 |   »