Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu



powrót

Styl życia i odżywiania na stan skóry

Martyna290




Dołączyła: 27.03.2010
Posty: 1

Witam Serdecznie

Mam na imię Martyna, jestem na tym forum po raz pierwszy. Nie wiem czy dobrze trafiłam w dział, dlatego też proszę o wyrozumiałość. Szukam materiałów na powyższy temat.
Czy mogę Was prosić o pomoc, rady gdzie coś mogę znalezc przydatnego na mój temat?
Za rozpatrzenie mojej prośby z góry serdecznie dziękuję
Moje gg2711944

Pozdrawiam

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

wydaje mi się,że powinnaś zajrzeć do innych działów na forum,gdzie możesz uzyskac kilka cennych informacji oraz wskazówek.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


znalazłaś jakies informacje?
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


Jaki efekt w zasadzie chcesz uzyskać? Wystarczy że odstawisz słodycze i fast foody i cera od razu się poprawia.
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

Oanneww9410




Dołączył: 21.02.2018
Posty: 1


Ja zaczęłam kupować i spożywać produkty ekologiczne i moja cera się poprawiła jest bardzie jędrna i wygląda zdrowiej.

kamilasmolna




Dołączyła: 09.04.2018
Posty: 14


Zgadzam się z koleżanką wyżej. A gdzie kupujesz takie eko produkty, bo jak się regularnie kupuje to już najlepiej w stałych miejscach.

cuddka




Dołączył: 20.04.2018
Posty: 3

W internecie szukaj.

kapuśniaczek




Skąd: Przemyśl
Dołączyła: 27.04.2018
Posty: 11


a czy w Twojej diecie jest wystarczająco dużo witaminy d? mając jej niedobór bardzo szybko można zobaczyć jak stan skóry się pogarsza. U mnie w badaniach wyszło, że mam niedobór tej witaminy i lekarz zalecił mi jeść więcej ryb, opalać się jak najwięcej i brać kapsułki z witaminą d. Po miesiącu zobaczyłam dużą poprawę stanu skóry