Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu



powrót

Proszę o pomoc

Roberto27




Dołączyła: 06.01.2011
Posty: 1

Witam, bardzo proszę o pomoc forumowiczów. Zacznę od tego że moja dotychczasowa dieta opierała się wyłącznie na jedzeniu chleba od 1 do 1,5 bochenka dziennie oczywiscie do tego masło i jakaś kiełbasa (nie bede tlumaczył dlaczego tak było) nie ukrywam że kilogramów troszke przybywało. Znajoma poleciła mi jeść sam ryż i kurczaka pieczonego. Rzeczywiście od dwoch dni jem tylko to czyli dziennie ok 6 torebek białego ryzu z przyprawa curry, do tego jakis ogorek, zalatka z cukinii albo pomidor i pół kurczaka pieczonego. Czy takie jedzenie rzeczywiście jest zdrowsze ? Nie chodzi mi tutaj o podawanie ile co ma kalorii bo to wiem, mniej wiecej tyle samo, ale wiadomo ze niektore potrawy moga miec tyle samo kalorii a nie utyje sie po nich tak jak po innych. Z góry dziekuje wszystkim za pomoc i przepraszam jesli napisalem w złym temacie. Pozdrawiam.

Rokl
moderator



Skąd: Polska
Dołączył: 19.12.2008
Posty: 79

Przepisy: 106

Pomógł: 4


Twój styl odżywiania niestety muszę stwierdzić z przykrością w skali od 0 do 10 był 0, po zmianach w Twoim menu to maksymalnie 1. Przy takim odzywianiu długo w zdrowiu nie pociągniesz, bo organizm nie będzie miał z czego się bronić - nie dostarczasz prawie żadnych konkretnych składników odżywczych, a jeśli juz dostarczasz to mieszasz złe składniki z lepszymi - polecam Ci dokładnie się wgłębić w w post, a następnie go przeanalizować - [URL=http://www.forum.odzywianie.info.pl/viewtopic.php?t=603#1924]Dieta dla średnio-aktywnego 22 latka?[/URL] Jeśli będziesz miał pytania to proszę pisać.