Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety z limitem kalorycznym


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   »

powrót

Zaczelam diete 1200 kal.

bona




Dołączyła: 22.10.2017
Posty: 6


samej nie udało mi się  trzymac limitu kalorii i też nie wiedziałam do końca ile tych kalorii powinnam przyjmować. Znajoma zaczeła stosować dietę pudełkowa lightdiet i mnie na nią namówiła. Wypełniłam kwesioranriusz oddzwonił do mnie dietetyk i ustaliliśmy szczegóły. Tak na własną rękę ciężko było mi się pilnować a tak jest mi łatwiej bo mam gotowe zdrowe i smaczne jedzenie i wsparcie koleżanki. 

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Nie wiem czy jest to taka dobra dieta. Sama nie zdecydowałabym się na te dietę bo o ile w krótkim czasie daje dobre rezultaty w odchudzaniu się to na dłuzszą metę jest po prostu niezdrowa. Można poczytać sobie na jej temat różne opracowania. I ma to drugie dno.

Moim zdaniem lepiej jest samodizelnie nie kombinowac z dietami ale po prostu skontaktować się z dietetykiem, któryo ustali nam zapotrzebowanie kaloryczne. Jak również bedzie w stanie stworzyć prostą oraz łatwą dietę.



Będzie to na pewno zdrowsze.


DominikaDomi




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 06.05.2022
Posty: 1


Ja sobie zamawiam catering dietetyczny z dietą standard już 3 miesiąc. Muszę powiedzieć, że bardzo fajne jest takie rozwiązanie mimo, że byłam sceptycznie nastawiona na początku. Zamawiam z firmy Caterino i bardzo polecam. Po takim czasie to już mogę wystawić opinię firmie. Chyba tylko raz było tak że oddałam posiłek chłopakowi bo mi nie podpasował a tak to wszystko w punkt 

PaulinaPrzetak




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 13.06.2022
Posty: 2




DominikaDomi napisał/a:
Zamawiam z firmy Caterino i bardzo polecam. Po takim czasie to już mogę wystawić opinię firmie. Chyba tylko raz było tak że oddałam posiłek chłopakowi bo mi nie podpasował a tak to wszystko w punkt 
też od nich zamawiam dietę Keto. bardzo pi podpasował ten catering
PaulinaPrzetak

EstereL




Dołączył: 29.03.2022
Posty: 3

Prawda też jest taka, że zanim się rozpocznie tego typu żywienie, to powinno się wiedzieć na czym polega dieta keto.

Dobrze jest udać się do dietetyka, osoby doświadczonej, która zleci odpowiednie badania, a także zrobi nam pomiary masy ciała jak zawartość tkanki mięśniowej czy tłuszczu oraz ile mamy wody w organizmie.


AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Uważam, że bardzo źle jak diete zaczyna sie do 1200 kcal. To jest po prostu moim zdaniem mega niezdrowe. W diecie powinny znaleźć się wszystkie odpowiednie witaminy, makro typu białka, tłuszcze czy węglowodany. Warto też włączyć do diety nasiona chia, o których wpsomniano tutaj https://bialapodlaska24.pl/

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   »