Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Inne diety


  | 1 | 2 |   »

powrót

Dieta 3D - kto ze mną? :)

flanka




Skąd: Tarnowo Podgórne
Dołączyła: 19.09.2011
Posty: 32

Krasnowłosa napisał/a:

Po miesiącu diety 3D zeszłam z 64 kg na 58 kg dance3
Pogubiłam moje karteczki z zapisanymi wynikami, a nie pamiętam, ile dokładnie było tydzień po tygodniu:/ Powiem jedno - ta dieta to REWELACJA :D Teraz tylko utrzymać tę wagę, mam nadzieję, że mi się uda :) Ciesze się też, że dieta nauczyła mnie trochę pilnowania pór posiłków - już nie odpuszczam śniadania, a sensowną kolację jem 2-3 godz. przed snem :)


Suuuper, gratuluję takiego osiągnięcia :) I też przyłączam się do prośby,żebyś pokazała, jak dieta wygląda na co dzień :) A to się jakąs książkę kupuje, zamawia gdzieś? Może ja też bym spróbowała... :roll:

Krasnowłosa




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.10.2011
Posty: 22

Znalazłam na innym forum przykładowe menu diety 3d na 1. dzień, więc Wam wrzucę, bo cały poradnik to nie bardzo mogę udostępniać :(
http://imageshack.us/photo/my-images/189/dzie1.png/
Flanka, dietę 3d zamawiasz ze strony www i dostajesz na maila - możesz sobie wydrukować, zgrać na komórkę lub korzystać na kompie, więc wygodna opcja. A cena niska moim zdaniem, więc zachęca do wypróbowania, jak ta dieta działa.

flanka




Skąd: Tarnowo Podgórne
Dołączyła: 19.09.2011
Posty: 32

Juz znalazłam filmik i stronę, ta dieta wygląda spoko :) I na moje oko może być skuteczna, nie jest inwazyjna, to najważniejsze.No i opinie ma pozytywne, ikt z niej nie rezygnuje ani nie ma problemów ze zdrowiem. Nie wiem, jak Wy, ale ja zwracam uwagę na takie rzeczy, bo lepiej wcześniej przeczytać, niż się przejechać. Nie wiem, czy też nie zrobię sobie tej diety 3d... :hyhy:

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Wpadłam się pochwalić, że u mnie po diecie 3D -7 kg na liczniku :D W końcu się skusiłam, cena była niezaporowa, a dieta miała produkty, które też nie kosztowały kroci, więc się skusiłam na taki letni detoks i nie żałuję ;)

  | 1 | 2 |   »