Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć


  | 1 | 2 |   »

powrót

Ile powinnam jeść,żeby schudnąć 5kg??

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


Żeby ktokolwiek mógł ci odpowiedzieć ile powinnaś jeść to na początek musisz wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne (znajdziesz kalkulator w google)
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42


Tak naprawdę nikt z nas nie udzieli Ci szczegółowych informacji na ten temat, bo aby to zrobić trzeba dokonać odpowiednich pomiarów, a poza tym mieć ogromną wiedzę. Dlatego najlepiej idź do dietetyka, na pewno poradzi Ci ile powinnaś spożywać kalorii dziennie, jak to rozłożyć w ciągu dnia i tak dalej, udzieli wszelkich informacji na ten temat. Jeśli chcesz się dobrze odżywiać to warto w ciągu dnia zaopatrzyć się w jakieś zdrowe przekąski, ja zawsze kupuje suszone jagody i suszone ananasy. Są bardzo smaczne. Nawet lubię je chyba bardziej niż czekoladę :D

Marcelinkaa92




Skąd: warszawa
Dołączyła: 10.12.2016
Posty: 14


Samo to że wiesz jaki masz typ budowy świadczy o tym że świadomie podchodzisz do odchudzania. Tu żadna dieta nie jest potrzebna, wylicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne uwzględniając aktywność fizyczną i licz kalorie a dalej to już pójdzie gładko.
Sklep gsm części i akcesoria gsm - podsłuchy, mini kamerki

fit_g




Dołączyła: 06.02.2017
Posty: 1

Nikt Ci tak nie odpowie na pytanie ile powinnaś jeść, ze swojej strony mogę dać Ci kilka wskazówek bo wydaje mi się że jesteśmy podobne i prowadzimy podobny styl życia. po pierwsze jeśli w pracy nie masz możliwości zjedzenia obiadu to jedź co dwie -trzy godziny przekaski typu owoce, warzywa, płatki owsiane. Wiem, ze czasem jedzenie marchewki jest niewygodne i głośne - chrupanie no i nie w kazedej pracy można sobie na to pozwolić, ja radze sobie z tym w ten sposób, że wyciskam sobie w domu owocowe i warzywne soki wiec dostarczam do organizmu potrzebne witaminy. Tylko nie daj się nabrać - mozna kupić takie soczki w sklepach ale one często mają w składzie cukier abo inne wspomagacze, a z kolei kupowanie tych wyciskanych na miejscu to obłęd ja płaciłam po 10 zł za maly kubeczek, a taka już na prawdę dobra wyciskarka np. indukcyjna wolnoobrotowa wyciskarka FE2000I jest za jakieś 1500 zł - trzeba tylko sprawdzić w kilku sklepach. Poza tym nie daj się nabrać na cudowne tabletki, które sprawia, ze schudniesz, no i nie jedz na noc. Ja u siebie widze, że posiłki po 18 sa zabójstwem dla mojej figury. 
Z dnia na dzień bądź silniejsza!

NikaUn




Dołączyła: 29.12.2020
Posty: 23

Musisz jeść mniej niż wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, które można wyliczyć sobie za pomoca obserwacji. Wpisz w yt i znajdziesz na ten temat porady

  | 1 | 2 |   »