Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć


  | 1 | 2 | 3 | 4 |  

powrót

jak schudnać z brzucha?

Otylia




Dołączyła: 28.10.2014
Posty: 26


Poza A6W konieczne jest uprawianie jakiegoś sportu, najlepiej aerobowego. Bez tego nie zauważysz prawie żadnych efektów, bo A6W rzeźbi mięśnie, ale nie za bardzo przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej. Ponieważ nie znoszę biegać, jednocześnie z A6W jeździłam na rowerze, żeby spalić kalorie. To jedyne dobre wyjście! goride.pl/images/kross%202014/mtb/hexagon/thumbnails/hexagon_x1_czerwono_bialo_czarny_polysk.png.thumb_200x133.png 


Mała Mi




Dołączyła: 07.11.2014
Posty: 13

Przepisy: 114





Otylia napisał/a:
Poza A6W konieczne jest uprawianie jakiegoś sportu, najlepiej aerobowego. Bez tego nie zauważysz prawie żadnych efektów, bo A6W rzeźbi mięśnie, ale nie za bardzo przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej.
W pełni się z tym zgadzam, żeby zobaczyć na brzuchu kaloryfer niestety nie wystarczy go rzeźbić. Trzeba też spalać tłuszcz z brzucha, a do tego najlepsze jest bieganie itp.

jadziastonka




Dołączyła: 07.01.2015
Posty: 2


Tak ! Ja też polecam 6 weidera. Działa cuda. Ja ćwiczyłam brzuch w fitness klubie. Miałam trening personalny, nie było drożej, a efekty super. Jednak jak ktoś tak dopilnuje i pokaże jak ćwiczyć to widać różnicę;)

Scrat07




Dołączył: 03.02.2014
Posty: 14

Przepisy: 301


Myślę również, że znaczenie dla wyglądu naszego brzucha ma też nasza dieta. Czytałem gdzieś, że na płaski brzuch należy spożywać produkty o niskim indeksie glikemicznym.

livvko




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 30.09.2014
Posty: 8

Zacznij ćwiczyć intensywnie na mięśnie brzucha. Słyszałam, że 6 Weidera daje tylko pozory, a zaraz wszystko znika, więc może lepiej znajdź inny zestaw ćwiczeń! Przede wszystkim musisz też pamiętać o tym, aby zdrowo się odżywiać.
Zapraszam na mój blog na temat prowadzenia zdrowego trybu życia: poradnikzywieniowy.wordpress.com/
Poznaj znaczenie składników E na etykietach - postaw na świadome odżywianie!

jeff182




Dołączył: 20.04.2015
Posty: 5


Obecnie ze względu na ilość kontuzji związanych z wykonywaniem 6 Weidera nie zaleca się jej wykonywania. Tak naprawdę mięśnie się wzmocnią, poprawi się ich tonus, ale co z tego jeżeli dalej będą ukryte pod warstwą tłuszczu. Idz do dietetyka niech ułoży Ci dietę z deficytem kalorycznym. Do tego bieganie 3 x w tyg po 40 min. 2 miesiące takiego trybu życia i po tłuszczu nie będzie śladu :)

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


To jest naprawdę proste. Wystarczy odpowiednia dieta i ćwiczenia. Nie ma tu drogi na skróty, cudownych tabletek i innych specyfików.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


brzuszki i napinanie mięśni po kilkaset razy dziennie oczywiście z przerwami
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

bryla




Dołączyła: 30.05.2016
Posty: 1

myślę, że warto najpierw sobie zrobić badania, przemyśleć dokładnie rozpisać diete, zeby nie bylo rozczarpowan, bo tylko nas to zniechęci jak nie będzie sukcesu... pomocny artykuł od czego zaczać zwalczotylosc.pl/2532-zanim-przejdziesz-na-diete
Dominika

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


Już pisałam to w innym poście, nie da się schudnąć wyłącznie z jednego miejsca. Ćwicząc np mięśnie brzucha na pewno je wzmocnisz i uwypuklisz ale to skąd zostanie spalony tłuszcz o tym decyduje organizm, dlatego warto jeździć na rowerze, biegać i cierpliwie czekać aż tkanka tłuszczowa z brzucha zacznie spadać. Od słodkiego trzymaj się jak najdalej a efekty przyjdą z czasem.
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

  | 1 | 2 | 3 | 4 |