Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

Jak schudnąć ?

iga77




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.05.2017
Posty: 1

pati00-a napisał/a:
Hej. Bardzo chcę schudnąć. Walczę z tym od kilku lat. Chudnę, tyje i tak w kółko? Mam już tego dość. Wszelakie diety nie pomagają więc chciałabym zapytać o jakieś dobre tabletki. Słyszałam o tabletkach ściąganych z USA, że są świetne, ale nie mam pojęcia co to za tabletki. Pomóżcie mi znaleźć coś naprawdę dobrego.
Pati, tylko nie tabletki. Jeżeli chcesz schudnąć to zacznij się ruszać jak najwięcej, znajdź sobie sport dla siebie i zadbaj o dietę. Jeżeli nie masz czasu to polecam catering dietetyczny. Osobiście korzystam z cateringu i dzięki temu udało mi się zaoszczędzić czas i schudnąć. Tabletki Ci nic nie dadzą, będzie dokładnie tak samo, więc lepiej jak już to chudnąć naturalnie.

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Tego typu tabletki stanowczo odradzam, kupisz coś o niewiadomym składzie co w efekcie może Ci bardziej zaszkodzić niż pomóc, ewentualnie wywoła efekt placebo. Bazuj na diecie oraz treningu, dzięki temu osiągniesz sukces.
Imbryczek.net.pl

NikaUn




Dołączyła: 29.12.2020
Posty: 23

Bo źle się za to zabierasz. Robisz jakieś hardcorowe diety i wracasz do starych nawyków. Rób 50% diety całe zycie niż 100% przez 3 tygodnie to będziesz mniej chudła ale równomiernie cały czas 

-awanturnica




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 17.04.2023
Posty: 3


Stosowanie tabletek może bardzo wyniszczyć organizm. Lepiej w tym przypadku postawić na zestaw posiłków dietetycznych. 

Adam116




Skąd: Kałuszyn
Dołączył: 15.01.2024
Posty: 5


Nie znam tabletek, ale znam dietę, która ci szybko pomoże. już po dwóch miesiącach diety ketogenicznej schudłem. To dieta bogatotłuszczowa i ubogowęglowodanowa, więc jest dobra także dla zdrowia ;)
Pozdrawiam, Adam :)

  | 1 | 2 | 3 |   »