Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Środki wspomagające odchudzanie

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Im więcej wysiłku tym lepsze efekty. Takie środki działają np. poprzez zwiększoną termogenezę ciała :)
hardcorowo

monotonna




Dołączył: 14.04.2016
Posty: 4

odpowiednia dieta. Dopiero później ruch dopasowany do niej, i ew. suplementy

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Mnie szlag trafia jak kobiety próbują się odchudzać. Biorą tabletki, piją ocet, parzą sobie herbatki, a żadna nie ruszy się na siłownię. Faceci jakoś mogą i obecnie w Polsce widać, że mężczyźni są coraz bardziej zadbani, a kobiety albo z boczkami, albo szczupłe, ale sflaczałe.
hardcorowo

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić albo AcaiBerry 900 albo thermacuts z linka z mojej stopki, na tych dwóch suplach schudłam w sumie 11kg więc na prawdę warto.
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

kottokot




Dołączyła: 23.02.2016
Posty: 9


Jest jedna skuteczna dieta i nazywa się ładnie MŻ, czyli Mniej Żreć. Zaprawdę powiadam Wam, że nie ma nic skuteczniejszego, zwłaszcza w połączeniu z aktywnością fizyczną!  

Oczywiście można się wspomagać m.in. olejem z wiesiołka, olejem lnianym, ale trzeba pamiętać, że bez w/w nie schudniemy! 


Algodine




Skąd: Poznań
Dołączył: 09.02.2017
Posty: 4


Polecam suplementy, które zawierają wyciąg z brązowych alg. Są bogate w polifenole, które hamują działanie enzymów trawiennych tj. lipazy i alfa-amylazy. Dzięki temu tłuszcze i cukry wchłaniane są w mniejszym stopniu, a liczba przyjmowanych kalorii spada. Natomiast zawarty w nich jod, składnik hormonów tarczycy, stymuluje termogenezę, a co za tym idzie spalanie tkanki tłuszczowej.

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12

przede wszystkim takie co są w miarę naturalne, bez wspomagaczy przy produkcji, po drugie jakość kosztuje, więc te najtańsze niestety to szybciej zaszkodzą niż pomogą, ja większość suplementów kupuję online w USA, jakość i cena o niebo lepsza i koszt wysyłki nieduży, są też i Polskie firmy które idą na jakość a nie na najtańszym wyprodukowaniu suplementu, jeśli chodzi o wspomaganie odchudzania to wart jest Bigup , wspiera ćwiczenia na brazylijskie pośladki (są takie zestawy ćwiczeń), fajnie jest ciało ujędrnione i podniesione pośladki


NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24





kitkaś napisał/a:
przede wszystkim takie co są w miarę naturalne, bez wspomagaczy przy produkcji, po drugie jakość kosztuje, więc te najtańsze niestety to szybciej zaszkodzą niż pomogą, ja większość suplementów kupuję online w USA,

Generalnie nie istnieją środki które spalają tłuszcz, jedynie takie które mogą zwiększyć prędkość metabolizmu, ale co najwyżej 10% - więc są to dwa zupełnie inne pojęcia.

"naturalne" to pojęcie względne - bo jak zamknąć "naturę" w kapsułce? Można co najwyżej  wyekstrahować interesujące składniki i to jest ich cała naturalność. Inna kwestia to skład otoczki kapsułki i wypełnienie jej - czyli najlepiej jeśli otoczkę stanowi tylko np. celuloza, a w środku nie ma niepotrzebnych związków np. środków poślizgowych (stearynian magnezu) - które albo potaniają produkt, albo ułatwiają producentom produkcję suplementów.


kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12

zgadzam się , oczywiście że suplementy nie spalą naszego już odłożonego tłuszczu, tylko ten który spożywamy wraz z pokarmem. Tak, masz rację "naturalne" to pojęcie względne, ale dla szukającego nic trudnego, np. polecam suplementy Kiki Health organiczne i 100% raw, Kirkman ma świetne i w przystępnej cenie, oj dużo jest tego :) leczę syna biomedycznie więc suplementy wybieram bardzo ostrożnie

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24





kitkaś napisał/a:
zgadzam się , oczywiście że suplementy nie spalą naszego już odłożonego tłuszczu, tylko ten który spożywamy wraz z pokarmem.
Przyczyną tycia nie jest nadmierne spożywanie tłuszczu - to jest błędna teoria wynikająca z tego, że 1 g tłuszczu to 9 kcal - przyczyną tycia są węglowodany pomimo, że 1 g węgli to 4 kcal. Tłuszcze posiadają sporo "dodatkowych" funkcji więc nie ma najmniejszego sensu ich "blokować" bo tylko nam to zaszkodzi. Jednych tłuszczy których należy unikać to tłuszczy trans.

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |