Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu


  | 1 | 2 |   »

powrót

-20 kg w rok

Nikki




Dołączyła: 03.05.2014
Posty: 13

Przepisy: 250


Moje gratulacje!

melediq




Dołączyła: 22.10.2018
Posty: 2


Hej, też mam za sobą około 16 kg :) ale już więcej nie potrzebuję. Ja miałam takie zaległości po ciąży. Też nie szukałam super diet, a pomógł mi mąż. Generalnie sam się odchudził około 20 kg i powiedział co i jak. Zrezygnowałam ze słodyczy, piwa, fastfodów, a wrzuciłam 5 posiłków z warzywami, ryżem, kaszami, jak mięso to chude, jajka, oliwy. Nawet biegać nie musiałam i wszystko fajne spadało. Grunt to dobra organizacja i przygotowanie bo jednak trzeba mieć czas na gotowanie, zakupy, a na pewno na jedzenie, a nie jak wcześniej - śniadanie, praca, dom, kolacja. To nas załatwia, czyli jedzenie byle czego w większych ilościach albo byle czego co chwilę.

My z mężem już razem gotujemy i jemy. Raz on raz ja. Dzieci jedzą co dajemy i nie narzekają. Pozdrawiam i gratuluję! 


melediq




Dołączyła: 22.10.2018
Posty: 2


Pamiętajcie, że dieta to 70%. Nie trzeba męczyć brzuszków biegać, wystarczy konsekwentnie nabierać zdrowych nawyków!

klusek_89




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.11.2018
Posty: 1

Hej,

Ja mam tak, że lubię dobrze zjeść i lubię też słodkie, dlatego zdarza mi się, że nabieram tu i ówdzie, a potem stosuję kilka zasad, żeby spalić to, co mi wystaje (: Podziele się z wami, bo może któraś też zechce je stosować:

  1. Staram się jeść ok 4 posiłki lub przekąski w ciągu dnia, żeby organizm otrzymywał kalorie w równych odstępach czasowych. Oczywiście są to kanapki, zupa lub inne przekąski i trzymam się zasady, ze lepiej częsciej i mniejsze porcje, niż 2 razy dziennie i napychać się bez umiaru, bo jak człowiek głodny to wchłonie więcej niż potrzebuje.

  2. Nie wiem czy zauważyłyście, że ludność w krajach, gdzie spożywa się ostre posiłki jest szczupła, dlatego ja równiez stosuje podobną metodę. Oczywiście nie pieprzę tak, żeby zionąć jak smok, ale używam sobie takich przypraw jak kurkuma, pieprz, imbir czy papryczka chili w proszku. Najwięcej używam kurkumy, bo posypuję nią nawet kanapki i wam również polecam. Te przyprawy działają rozgrzewająco, a gdy organizm wytwarza ciepło to czerpie energie również z zaległych zapasów tłuszczu, przynajmniej ja widzę, że tak to działa umnie i to co mi wystaje zaczyna zanikać.

  3. Pije zieloną herbatkę sobie przez słomkę, podobnie jak yerbę. Wyznam wam, że ani jedna ani druga nie jest dla mnie smaczna, natomiast wiem, że fajnie zielona fajnie spala mój tłuszczu. To takie 3 podstawowe sposoby, a jeśli chcecie ich więcej to zobaczcie pod tym linkiem: zrzucamykilogramymamy.pl/8-sposobow-na-turbospalanie-faldek-tluszczu/

 

Powodzenia kobietki, i 3-mam za was kciuki!


  | 1 | 2 |   »