Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu


  | 1 | 2 |   »

powrót

Udało mi się:)

etos




Dołączył: 25.11.2014
Posty: 3

mnie się udało schudnąć dzięki dobrze dobranej diecie :) okazało się że mam alergię na produkty z glutenem, wyeliminowałam i wszystko jest już ok :)

oresek




Dołączyła: 21.12.2014
Posty: 1


napisał/a:

 

 mnie też udało się schudnąć 8,5 kg w dwa miesiące, a wszystko to tylko regularne ćwiczenia 3 razy w tygodniu i zdrowsze systematyczne jedzenie 5 razy dziennie i to wszystko :) na początku łatwo nie jest ale potem organizm sam się przyzwyczai :) zresztą podrzucam ciekawe artykuły http://www.osytalia.pl/art-jak-pozbyc-sie-nadprogramowych-kilogramow.htm


nartello




Dołączył: 02.01.2015
Posty: 1

a ja schudłam dzięki czynnemu uprawianiu sportu :) konkretnie dzięki sportom zimowym :) narty zarówno zjazdowe jak i biegówki zdziałały cuda :) zrzuciłam póki co 5 kg i to w 3 tygodnie z normalnym odżywianiem ale regularnie ćwicząc także każdemu polecam wybrać się chociaż raz na specjalne obozy narciarskie i zasmakować tej frajdy :)

desir




Dołączyła: 20.07.2015
Posty: 1

ja też schudłam już 12 kg w pół roku, robię to spokojnie i bez wyrzeczeń głodówkowych czy nadmiernych treningów. pomaga mi psychodietetyk który wyjaśnia mi na bieżąco wszelkie męczące mnie kwestie no i właśnie póki co się udaje ) polecam każdemu takie wsparcie psychodietetyk-lublin.pl

aldon99




Dołączył: 22.07.2015
Posty: 5


Moje drogie, gratuluję każdej z was waszych sukcesów w odchudzaniu. Ja także byłam pulchną kobietką, próbowałam wielu diet i miałam efekty jojo. Zaczęłam ćwiczyć intensywnie, pić zieloną kawę i jeść dużo warzyw i owoców. Schudłam w 3 miesiące 6kg. Jestem bardzo szczęśliwa :)

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


ja rowniez gratuluje :)
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

anika375




Dołączył: 19.08.2015
Posty: 2


Ja również korzystam z gotowych jadłospisów, nie będę już pisać z jakiej firmy żeby nie być posądzonym o "szeptanie". Gotowe jadłospisy mają wiele plusów, przede wszystkim zawierają idealnie sprawdzoną liczbę kalorii oraz wagę. Talerz wygląda jak z książki z zajęć dietetyki - produkty podane są w odpowiednich proporcjach. Codziennie dostajesz inną porcję witamin, raz mięsko, raz rybkę drugi raz kluski. Oczywiście, aby dieta była dobrze dobrana, koniecznie musisz wybrać się na rozmowę co możesz jeść a czego nie. Polecam także testy alergiczne - może okazać się, że jestes na coś uczulona a nawet o tym nie wiesz. Ten produkt może też powodować twoje problemy z nadwagą itp. Koszty takich obiadów są wyższe ale dla zdrowia warto poświęcić 2-3 zł więcej na obiedzie :)

  | 1 | 2 |   »