Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Mój sposób na odchudzanie

Nikki




Dołączyła: 03.05.2014
Posty: 13

Przepisy: 250





karolciacz napisał/a:
Mój sposób to po prostu jedzenie regularnych posiłków w nie za dużych ilościach. Po prostu jem mniej, ale częściej. Do tego też czasem coś ćwiczę, ale ostatnio nie mam czasu, ani możliwości. Dieta to podstawa sukcesu ;)
W pełni się zgadzam, że dieta to podstawa sukcesu, ale ćwiczenia te z się przydają w walce o zgrabną sylwetkę.;)

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Większość diet, zwłaszcza tych bardzo ekstremalnych, bazuje głównie na utracie wody. Po nich organizm najszybciej wraca do dawnej wagi. Mają one sens tylko, gdy w ciągu kilku dni musisz stracić parę centymetrów w pasie, żeby zmieścić się w ulubioną sukienkę i dobrze wyglądać na wielkim balu. Natomiast stosowane zbyt często czynią w twoim organizmie spustoszenie: efekt jo-jo sprawia, że coraz bardziej tyjesz, a okresy niejedzenia spowalniają przemianę materii tak, że kolejne próby przynoszą coraz gorsze efekty. Dlatego lepiej mówić nie o diecie, a o zmianie sposobu żywienia i cały proces zaplanować na długie miesiące: przygotować się na powolne chudnięcie i okresy, gdy mimo starań, waga ani drgnie.

cofnąć się by wziąć rozbieg

PhilipBlue




Dołączył: 15.12.2014
Posty: 5


Ja jem kilka razy dziennie, ale mało :)
Geniusz to wieczna cierpliwość.

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62


Nie jem potraw mącznych.

Maks07




Dołączył: 03.05.2014
Posty: 12

Przepisy: 182





PhilipBlue napisał/a:
Ja jem kilka razy dziennie, ale mało :)
Ja też preferuję taki sposób żywienia...4-5 małych posiłków dziennie zamiast dwóch ogromnych...

cruella




Dołączyła: 01.04.2015
Posty: 8


napisał/a:

 Mój sposób to dobry suplement, nie tylko dieta i ćwiczeni, z acetomale waga spada szybciej a to jeszcze bardziej mnie motywuje. -)

 


edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

zrob sobie oczyszczanie sokami ja wlasnie to robie
cofnąć się by wziąć rozbieg

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Z dietą to zawsze jest trudna sprawa, bo każdy organizm jest inny, a wszyscy próbują stosować takie same diety, które znajdą gdzieś w internecie lub książce. Jak dla mnie to każdy musi sam stworzyć coś dla siebie, ale bazując na wiedzy o ludzkim metabolizmie.
hardcorowo

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


Od siebie dodam jeszcze, że warto pić dużo wody. Jak organizm jest nawodniony to też nie chce się tak dużo jeść. Jest dużo akcji prowadzonych na temat wody i wiele z nich porusza temat wody w diecie, to sobie poczytaj. Kiedyś stowarzyszenie woda w domu i biurze czy jakoś podobnie nawiązywało do tego. 

Mała Mi




Dołączyła: 07.11.2014
Posty: 13

Przepisy: 114





PhilipBlue napisał/a:
Ja jem kilka razy dziennie, ale mało :)
Ja też staram się w ten sposób schudnąć bo głodówki czy rygorystyczne diety to nie dla mnie...

  | 1 | 2 | 3 |