Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | . . . . | 179 |  

powrót
Wszystkie posty użytkownika beberexa
beberexa




Skąd: Poznań
Dołączyła: 01.02.2023
Posty: 1

Oj słabo polecać swoje własne produkty, zachwalając je, zatrudnijcie kogoś od PR 

 

» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7


Do ra doskonałe są kremy z tej linii In Good Hands z Bielendy
» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7


Szczotkowanie także ale i do tego używam Olejku Busajna, super nawilza i ujedrnia skóre
» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7


Na cellulit najlepszy jaki dla mnie jest Olejek Busajna, naturalny super ujedrnia i nawilza
» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7

Na zmarszczki , cellulit i rozstępy doskonały jest Olejek Busajna
» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7


Na rozstępy znakomity jest Olejek Busajna, nawilża i ujedrnia super
» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7

Znakomita jest ta linia z Bielendy do pielegnacji twarzy, nawilżające lekkie kosmetyki z Blue Matcha
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 11


Dieta przede wszystkim musi byc dopasowana odpowiednio do naszej budowy ciała, do naszego zapotrzebowania kalorycznego i tyle ;) Dlatego najpierw powinno sie wybrac do dietetyka. Jak się nie ma czasu na gotowanie to zamówić jakąś dietę pudełkową i tyle ;)
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 11


Szczerze mówiąc, nigdy nie stosowałam peelingu kawowego, aczkolwiek miałam chłopaka dawno dawno temu, który go stosował... :D i jak mam być szczera to jakoś mnie nie przekonał ;) Natomiast uwielbiam peelingi solne, z gilnką, oliwką itd, coś co pięknie pachnie i równocześnie daje efekt. Jedna tylko uwaga, taki peeling czy to z granulkami czy enzymatyczny powinniśmy używać maksymalnie 1-2 razy w tygodniu i tyle. Do tego wszystkiego jak ktoś ma dojrzałą cerę to tez powinien wiedzieć jak o nią dbać
» przejdź do wątku

Aldabra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.01.2023
Posty: 9

Ja rozłożyłam dookoła krzaków karton (szare, duże kawałki) i obficie obsypałam zrębka drzewną. Ładnie trzyma wilgoć, nie przesycha i chwastów jest dużo mniej - plewiłam dwa razy w tym sezonie. Gleba jest wilgotna, także chwasty dużo lepiej się wyrywa ;)
» przejdź do wątku

Nasta




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.01.2023
Posty: 14

Kochani.. Mam takie pytanie. Położyłam agrowloknine wokół borówek, porzeczki czerwonej, kiwi itd a co dać pod maliny i poziomki?  te owoce powiekszaja się, rozrastają, nie widzi mi się agrowloknina wokół nich... Chcę żeby rosły coraz więcej a jednocześnie nie chcę chwastów wokół nich... Jakieś pomysły? Może jest coś do podlania ziemi przeciw chwastom?
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1


Przy pielęgnacji skóry są 3 najważniejsze rzeczy. Pierwsze to oczywiście oczyszczanie skóry i to dokładne. Potem jest toznizowanie skóry, a potem nawilżanie i nieważne czy to jest skóra tłusta czy sucha czy normalna. Każda należy odpowiednio nawilżyć. Nie wolno doprowadzić do przesuszenia skóry bo wtedy dochodzi do nadprodukcji łoju itd.
» przejdź do wątku

pady




Dołączył: 16.05.2022
Posty: 15


Polecam wieczorny trening. Powinniście szybko zauważyć zmianę. Tylko starajcie się systematycznie ćwiczyć. Krok po kroku będzie coraz lepiej. Najlepiej trenować kilka razy na tydzień - przyniesie to poprawę wagi, kondycji i ogólnie - formy. 
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Dietę na wrzody powinien układać dietetyk kliniczny. Na pewno nie żaden trener itd.
» przejdź do wątku

Nasta




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.01.2023
Posty: 14

Wiele osób poleca tutaj zielony jęczmień. Ja brałam w tabletkach i faktycznie wtedy jakoś tak mam wrażenie woda się mniej zatrzymywała w ogranizmie i chudłam, ale ja też caly czas ćwiczę. Wiadomo jest wiele czynników, cięzko powiedzieć, że to albo tamto przez jeczmień albo skrzyp albo coś Myślę, czy nie wrócić do niego tym bardziej, że nie jest to drogi interes
» przejdź do wątku

Weronika




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 13.01.2023
Posty: 2

Cześć dziewczyny, znajduje na forum bardzo dużo fajnych polecajek żywieniowych. Postanowiłam, że podzielę się swoją. Od kiedy jestem w ciąży ciagle mam ochotę na coś słodkiego, nie chciałabym jest codziennie czekolad i różnych słodkich kuszących rzeczy. Ostatnio poruszyłam ten temat z moja znajoma, która jest już mama i stawia u sowich dzieci aby spożywały zdrowe produkty. Poleciła mi ciastka owsiane które zamówiła ze strony bababear.pl dla swoich dzieci. Nigdy wcześniej się z nimi nie spotkałam ale z ciekawości zamówiłam. Ciastka okazały się strzałem w dziesiątkę, bardzo smaczne. Jeśli któraś z Was poszukiwałam czegoś zdrowego do podjadania to polecam bardzo dobry skład maja i są na prawdę bardzo dobre :) 
» przejdź do wątku
Humelt

Weronika




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 13.01.2023
Posty: 2

Dobrze 
» przejdź do wątku
Humelt

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Ja za pierwszym razem schudłam 6 kg. Potem znowu przytyłam jakieś 3 kg. Od lutego znowu dieta.
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Noo a jak ;) Ja właśnie tak robię. Bo nie mam sokowirówki, trzeć mi się zmieniaków nie chce więc placki robię przez wyciskarkę ;)
» przejdź do wątku

gawlikowaro




Skąd: Kraków
Dołączyła: 30.12.2022
Posty: 5


Placki ziemniaczane z wyciskarki? Pierwsze słyszę ;D
» przejdź do wątku

gawlikowaro




Skąd: Kraków
Dołączyła: 30.12.2022
Posty: 5

A biegunke podczas oczyszczania sie chlorella i spiruliną ktoś mial? 
» przejdź do wątku

gawlikowaro




Skąd: Kraków
Dołączyła: 30.12.2022
Posty: 5

Uwielbiam makarony :) 
» przejdź do wątku

monikaberaaa




Dołączył: 27.12.2022
Posty: 1

Po urodzeniu córki nie mogłam schudnąć przed dłuższy czas, co bardzo się odbiło na mojej pewności siebie. Mąż zmotywował mnie, żebyśmy przeszli razem na wspólną dietę i zaczęli się zdrowiej odżywiać, więc szukałam jakiegoś szkolenia z zakresu diet wspomagających odchudzanie. Taki kurs znalazłam w ofercie Polskiego Instytutu Dietetyki, z zakresu leczenia nadwagi i otyłości właśnie. Jednak człowiek posiadający wiedzę specjalistyczną w tym zakresie potrafi lepiej pod siebie ułożyć taką dietę i też zmobilizować się do działania. Oboje z mężem schudliśmy i lepiej się czujemy, uczymy też dzieci zdrowych nawyków.

» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



W sensie Dopplera ? Ja miałam przy podejrzeniu zakrzepicy.
» przejdź do wątku

aaabbb




Dołączył: 15.12.2022
Posty: 1

masakra!!!11!!
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Nutelle polecam zrobić samemu, niż kupować, która jest naspzikowana tłuszczem palmowym
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Dla mnie jest to zdecydowanie zmieszczenie się w starą sukienkę w miejsztm rozmiarze.
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Chętnie wypróbuję ten przepis ;)
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Wyciskarka- cudowna rzecz według mnie ;)  Nam się bardzo przydała, czy to do robienia soków czy do placków ziemniaczanych.
» przejdź do wątku

Karol76




Dołączył: 18.11.2022
Posty: 1

Co sądzicie o żywopłocie z tuj? Czy jest to dobry pomysł czy jest jakieś inne rozwiązanie na piękny żywopłot? Wiele osób sadzi tuje szmaragd, ale może znacie jakieś inne fajne krzewy :)
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Marina łuczenko i co jesszcze ?
» przejdź do wątku

maria0801




Dołączył: 15.11.2022
Posty: 1

A czy wykonywał ktoś usg, w celu sprawdzenia stanu żył i tętnic?
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Hej WIktoria ;) Co CIe tu sprowadza ?
» przejdź do wątku

Cheshir




Dołączyła: 22.10.2022
Posty: 2




Madziak0706 napisał/a:
A czy rejestracja w tej aplikacji jest darmowa?
Tak tak, rejestracja w aplikacji jest darmowa.
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1


Na pewno żadna zmiana nie może być gwałtowna, bo to zawsze przynosi odwrotny skutek od zamierzonego.
» przejdź do wątku

Madziak0706




Dołączyła: 09.07.2022
Posty: 4




Cheshir napisał/a:
Tak, jako osoba nagminnie umawiająca się na wizyty na ostatnią chwilę mogę śmiało potwierdzić, że w aplikacji MojeZdrowie24 nie ma z tym problemu. D 
A czy rejestracja w tej aplikacji jest darmowa?
» przejdź do wątku

WiktoriaB




Dołączyła: 03.11.2022
Posty: 3




czarnadama89 napisał/a:
Hej. Mimo tych wszystkich sprzeciwów, których się naczytałam postanowiłam kupić tabletki odchudzające Actislimfa. Poleciła mi je koleżanka, która stosowała. Jak zobaczyłam efekty to nie mogłam wyjść z podziwu. Sama spróbowałam i teraz i ja wyglądam lepiej 10 kg mniej Nie ma nad czym się zastanawiać Świetny preparat. Tabletki zmniejszają łaknienie oraz dzięki dużej zawartości chromu zmniejsza zapotrzebowanie na słodycze i utrzymuje właściwy poziom diety i efektowne rezultaty…
W bajki jakoś już nie wierzę. Nie ma czegoś takiego jak cudowne tabletki, które spowodują, ze waga sama będzie spadać. I o ile rozumiem logikę w zastosowaniu środków tego rodzaju jak Shape Up, gdzie masz podane składniki i przy każdym wyjaśnione co dany pierwiastek wspomaga przy odchudzaniu, jaka jest jego rola, ale równocześnie zaznaczone bardzo mocno, że jest to środek wspomagający odchudzanie.I jest tam jasno określone, że  bez zmiany diety czy nawyków żywieniowych oraz pracą nad sobą poprzez ćwiczenia, jazdę na rowerze czy basen, nie będzie zadowalających efektów
» przejdź do wątku
Jak możesz to pomagaj, bo nigdy nie wiesz czy kiedyś nie będziesz liczyła sama na czyjąś pomoc

WiktoriaB




Dołączyła: 03.11.2022
Posty: 3

Moim zdaniem takie, gdzie producent czy dystrybutor po pierwsze ma siedzibę w Polsce. Po drugie, warto zwrócić uwagę na opis. Jeżeli masz w nim zawarte składniki i informację że dany środek wspomaga odchudzanie, co nie zwalnia z obowiązku myślenia nad zmianą diety i ćwiczeniami, a nie sam w "cudowny" sposób ciebie odchudzi, to warto rozważyć taki zakup. Bardzo dobrym przykładem in plus moim zdaniem jest tu Shape Up. Opis i przedstawienie środka nawet w sklepie jest bez ściemy.... Natomiast jak w opisie masz, ze dane tabletki same cię odchudzą, że ktoś gwarantuje ci nie wiem 25 kg w miesiącu bez ćwiczeń (no chyba, ze ważysz około 300 kg i zastosujesz dietę 1200 kcal, to taki wynik jest możliwy, nie mniej po miesiącu to nadal będize 275 kg i tego rodzaju odchudzanie wymaga stałej kontroli lekarza), to uciekaj od tego rodxzaju produktu jak najdalej tylko można 
» przejdź do wątku
Jak możesz to pomagaj, bo nigdy nie wiesz czy kiedyś nie będziesz liczyła sama na czyjąś pomoc

WiktoriaB




Dołączyła: 03.11.2022
Posty: 3

Serdecznie witam wszystkich
» przejdź do wątku
Jak możesz to pomagaj, bo nigdy nie wiesz czy kiedyś nie będziesz liczyła sama na czyjąś pomoc

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Ja też pierwszy raz słyszę o takiej diecie.
» przejdź do wątku

pady




Dołączył: 16.05.2022
Posty: 15


BrzuchStop napisał/a:
Można,ponieważ to urządzenie działa podobnie jak rower-spala tkankę tłuszczową i przy połączeniu z odpowiednią dietą na pewno będą efekty.

 

Polecam to - https://hop-sport.pl/lawki-treningowe/ Można wykonać mnóstwo różnych aktywności i zrobić sobie różnicę. Serio. W zasadzie da się zastąpić wiele sprzętów i zrobić sobie normalny trening. Zdecydowanie polecam ten kierunek, bo warto. Jak to widzicie? 

» przejdź do wątku

Anna23




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 21.10.2022
Posty: 4


najlepsze odżywki jakie używałam to anwen i only bio :) mam kręcone włosy :)
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



śródziemnomorska zdecydowanie jest najlepsza ;)
» przejdź do wątku

Anna23




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 21.10.2022
Posty: 4


Mi bardzo pomaga regularne (raz na 1 czy na 2 tyg jedzenie szpinaku) Szpinak jest świetny i posiada wiele witamin oraz minerałów pomocnych na przeziebienia. Można go przygotować na wiele sposobów. Jednym z nich może być na przykład użycie do farszu do naleśników.
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Nie ma chyba czegoś takiego jak dieta idealna ;)
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Najlepiej zagrzewac się od środka :) 
» przejdź do wątku

xyz




Dołączyła: 27.10.2022
Posty: 1

Podstawą do odpowiedniej wagi dzieci jest ruch. Ja swoje zapisałam na naukę pływania i nie dość, że się lepiej czuje, to straciło na wadzę i nie ma dzięki temu aż tak rygorystycznej diety.
» przejdź do wątku

grzegorzrogoznej34




Dołączył: 27.10.2022
Posty: 1

Jeśli twoje włosy są suche i zniszczone, spróbuj dodać do jajka łyżkę miodu i pół łyżki oliwy z oliwek. Zmieszaj go w mieszankę podobną do pasty, a następnie nałóż na włosy.

» przejdź do wątku
Pielęgnacja skóry to jeden z najważniejszych aspektów prowadzenia zdrowego stylu życia... https://samarite.eu/pl/product/samarite-divine-cream-45ml

Anna23




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 21.10.2022
Posty: 4

Niestety nie mieszkam w Warszawie, ale polecam zerknąć na oceny ze Znanego Lekarza. Ja tam znalazłam specjalistę dla mojego dziecka w Krakowie.
» przejdź do wątku

interek75




Dołączył: 20.10.2022
Posty: 1

Uwielbiam gorącą herbatę z goździkami :) Dla mnie to najlepszy sposób.
» przejdź do wątku

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | . . . . | 179 |