Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

  | 1 | 2 |   »

powrót
Wszystkie posty użytkownika BrzuchStop
BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Częst bywa tak,ze stosujemy jakąś dietę i nie mamy pojęcia jak wpływa na nasz organizm. Wynika to właśnie z niewiedzy i jestem za tym aby to zmienić. Zanim zdecydujemy się na konkretna dietę,to postarajmy się dowiedziec czy aby na pewno wyjdzie nam to na zdrowie.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Szczerze mówiac to Moja żona ćwiczy w zwykłej koszulce T-shirt oraz spodenkach,. Buty to umowna kwestia,ważne zeby było nam w nich wygodnie.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Zgadzam się,jężeli dużo przebywasz w domu i nie masz czasu na biegi czy jazde na rowerze,to stepper będzie dobrym rozwiązaniem.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Najlepiej bedzie jeżeli podasz więcej szczegółów,jaką dietę obecnie stosujesz i czy cwiczyłaś wcześniej,uprawiałaś jakiś sport? Wystarczy kilka prostych czynności aby doprowadzic Twoje uda do pożądanego stanu.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Wydaje mi się,że każdy urządzenie lub konkretne ćwiczenie pomaga nam w walce z tłuszczem i pozbyciem się kilogramów. Trzeba tylko wszystkiego używać z głową,a na pewno będa efekty.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Jeżeli chodzi o brzuch,to poi stracie tłuszczu warto po prostu ćwiczyć,robić brzuszki i jeździć na rowerze, Wysiłkiem doprowadzisz go do lepszego stanu,niż zażywając jakiś tajemniczy suplement;)
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Reklama kontroli wagi pojawia się niemal wszędzie,na każdym forum. A chciałbym poznać Wasze opinie,jak to z tym naprawde jest? Rzeczywiście pomaga?
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Czyli jednak nie jest taki skuteczny jakby się mogło wydawać. Efekt jest widoczny,ale do tego potrzeba czasu oraz przede wszystkim cierpliwości. A z doświadczenia wiem,że każdy chciałby widziec u sebie natychmiastową poprawę.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Wydaje mi się,ze bardzo dużo zależy od organizmu. na jednych podziała bardzo dobrze i spali tłuszcz,a na innych w ogóle nie zrobi wrażenia. Osobiście nigdy nie próbowałem,wiec nie mogę się wypowiedziec na jego temat.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Z tego co czytam to najlepsza jest zielona herbata,ale tak szczerze mówiąc wcale nie jestem o tym przekonany. Wg mnie najlepsze są po prostu ćwiczenia oraz dieta. Od picia herbatki raczej nie zrzucimy zbednych kilogramów...
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Przede wszystkim kupujmy dobre i sprawdzone środki czy też witaminy wspomagajace odchudzanie. W tym celu najlepiej będzie szukac w dobrych sklepach internetowych,niz u anonimowego sprzedawcy z allegro. Odchudzanie to nie tylko witaminy,to przede wszystkim własna praca oraz cierpliwość.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

A może wiecej szczegółów?? Co dokładnie jesz i w jakim tempie chudniesz?
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Ja także przyłączam sie do powyższych wypowiedzi. Najlepiej będzie jeżeli wybierzesz sobie odpowiednią diete,oraz poświecisz czas na wysiłek fizyczny. Dopiero do diety możesz dobrać odpowiednie suplementy.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

A ja nie do końca mam zaufanie do Reduxilu,przydałoby się więcej pozytywnych opinii na jego temat.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Szczerze mówiac to plastry są dobrym wspomagaczem podczas odchudzania,ale same nie spowodują tego,że stracimy kg. Do tego trzeba takze naszej pracy.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Poza tym przy tej diecie może wystąpić efekt jo-jo. lepiej nie stosować się do tych zaleceń,bo potem odbija się to negatywnie na naszym organiźmie. Sa inne sposoby na to aby schudnąć.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

No to ładny wynik,oby tak dalej. A stosujesz jakąś specjalną diete?? Napisz więcej szczegółów.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Bardzo fajnie,ze udało zrzucić Ci się zbędne kilogramy. Osiągnąłes to dzieki pracy oraz wytrwałości. Z przyjemnością czyta sie takie posty. terasz musisz tylko utrzymać obecną wagę.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Przede wszystkim należy bardzo ostrożnie podchodzić do tego typu preparatów i kupować tylko to,co jest naprawdę wsprawdzone i skuteczne. Jestem zdania,że żadne cudowne specyfiki z allegro nie pomagaja a wręcz niszczą nasz organizm.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Zgadzam się z powyższymi opiniami,16 kg dzięki samej diecie to bardzo dużo,niezależnie od tego co jadłaś wszystko wróci potem w postaci efektu jo-jo.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Schudnąć 30kg to bardzo imponujący wynik,możesz powiedzieć jak to osiągnęłaś i ile zajęło czasu?
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

  | 1 | 2 |   »