Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

  | 1 | 2 |   »

powrót
Wszystkie posty użytkownika Pit.B
Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Obawiam się, że masz rację.
» przejdź do wątku

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Wszystko jasne, tylko czemu od dawien dawna, w dżungli, na morzu, w górach człowiek jara :kwasny:
» przejdź do wątku

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

No ciekawe, ciekawe, aby z daleka od słodzików. :kwasny:
» przejdź do wątku

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Kiedy uznajecie picie kawy za uzależnienie, czy już 1 filiżanka dziennie stanowi nałóg. W takim razie jesteśmy uzależnieni od pieczywa, wędliny, herbaty. :-)
» przejdź do wątku

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Czy picie codziennie wieczorem piwa w ilości 1-2 stanowi zagrożenie alkoholizmem i można skończyć w AA?
» przejdź do wątku

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Witaminy C to na 100 % napisane na opakowaniach wyraźnie na niektórych lekach, suplementach z witaminą C.
» przejdź do wątku

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Nie ma dużego wyboru, kiedy ktoś pracuje. Weekend to raczej wypoczynek, pozostaje wieczór.
» przejdź do wątku

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Odkopałem ten temat bo jestem na etapie podejmowania o zakupie steppera i marki, no ale zdania podzielone. Marka ważna, szukam porządnego, może używkę gdzieś znajdę?
» przejdź do wątku

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Dodam tylko, że biegamy często po asfaltach, chodnikach i odpowiedni but jest nieodzowny.
» przejdź do wątku

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Mam podobny problem ze swoim dzieckiem. " Nie rób dziecka w balona" to też artykuł na temat: [URL=http://www.medigo.pl/ciaza-i-dziecko-zdrowe-dziecko/nie-rob-dziecka-w-balona]nadwaga u dzieci[/URL] Jest u nas determinacja do walki, ale idzie słabo. :-/

Każdy organizm jest inny, ćwiczenia różnie wpływają na organizm. Co więcej mam kolegę w pracy, mały bochenek chleba, kilko wędliny i chudy jak patyk :mrgreen:
» przejdź do wątku

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Zacząć od zwykłych spacerów i stopniowo zwiększać tempo, aż do truchtu.
» przejdź do wątku

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Witam serdecznie w zdrowym ciele , zdrowy duch :mrgreen:
» przejdź do wątku

  | 1 | 2 |   »