Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

  | 1 | 2 |   »

powrót
Wszystkie posty użytkownika brette
brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Pewnie, ze kupuję. Ale w róznych sklepach. Nie kupuję tylko w jednym :) 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Oj jest ich sporo. Polecam generalnie:

avis

car free

hertz

 rent a car  - tę wypożyczalnię szczególnie. Nie jest to duza wypożyczalnia, ale mają bardzo dobre promocje, autka są nowe. Poza tym ma fajna lokalizację bo znajdują się na Dworcu Głównym w Warszawie ( po wcześniejszym uzgodnieniu mogą oczywiśćie przetransportować samochód w dowolne miejsce w Krakowie czy pod Krakowem).

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Kochani jeśli idziecie sobie na studia typu gry i zabawy to nic dziwnego,ze dostajecie jedynie ,,papier" .  Jeśli jednak wybierzecie się na dobry kierunek to zdobęciecie porządne, konkretne wykształcenie, które zaprocentuje w przyszłości. Pomoże Wam znaleźć sobie dobra pracę. 

 Czasami warto jest wziąć pod uwagę studium. Kierunki jakie polecam to

cukiernik, technik usług kosmetycznych, czy elektryk

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Akurat ten bank nie ma takiej superowej oferty jeśli chodzi o konto dla firm.Jest o wiele więcej banków mających korzystniejszą ofertę. Polecałabym zerknąć sobie do porównań kont bankowych w sieci. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. 

Najlepsze jest chyba konto w nest banku. Jest całkowicie darmowe;

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę

0 zł za przelewy do innych banków

0 zł za wypłaty z bankomatów

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Osobiscie sugeruję się wygodą butów. Czasami widzę kobiety w bardzo wysokich obcasach, które owszem wygladają fajnie. Ale ich chód po nierównym chodniku już tak elegancko się nie prezentuje. Jesienią i wczesną zimą pogoda może być średnia, czasami z rana zdarza się przymrozek.

Zdecydowanie bardziej preferuję buty na koturnach albo na niskich obcasach, w których czuję się stabilnie.

Warto jest  zajrzeć sobie teraz do Answear bo mają je w dobrych cenach:

W tym roku zaopatrzyłam sie w takie botki:

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Zależy jaka klinika

Jaki jest to ząb

Ile jest kanałów do leczenia ( i czy jest to leczenie pierwotne czy może leczenie powtórne i poprawka po drugim lekarzu....).

Nie kieruj sie jednak jedynie ceną. Warto jest zdecydować się na porządnego lekarza i mieć wykonane leczenie dobrze.  W leczeniu endodontycznym pod mikroskopem specjalizują się w klinice doktora Ziętka w Krakowie.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Witam. W ostatnim czasie schudłam. Niestety również zeszło mi z piersi trochę kilogramów ;) Nie narzekam bo wygladam lepiej ale zastanawiam się nad operacją podniesienia piersi. Na czym taki zabieg polega? I gdzie polecacie wybrać się na to w Krakowie? 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78



Najlepiej jest porównać sobie ceny danego suplementu czy też leku w kilku aptekach. Ale z doświadczenia powiem Ci, że z reguły w aptekach internetowych jest o wiele taniej. Zamawianie przy tym jest wygodne. Możesz wybrać kilka opcji dostawy. Pocztą, kurierem.Ewentualnie odbiór w punkcie.

 W takich aptekach można również kupować leki na receptę o czym wiele osob nie wie.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Nie jestem w stanie Ci polecić nikogo funduszowo poniewaz na fundusz nigdy nie byłam (wolę dopłącić niż czekać rok w kolejce na wizytę). Ale jeśli chciałabyś wybrać się prywatnie to polecam zapisac się do Proclinic na ulicy Widok. Albo do doktor Lelonek albo do doktor Domagały.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Orientujecie się jakimi lekamo mozńa szybko wyleczyć łupież pstry? 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Słuchajcie a jakie macie zdanie na temat leczenia zatok naturalnymi sposobami? Sama mam z tym mega problem i nie wiem jak sobie juz mam z tym poradzić. Mianowicie leczyłam zatoki już kilkoma antybiotykami i nic mi nie pomaga. 

I tak się zastanawiam czy jakieś naturalne metody mi pomogą.....

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Pytanie niestandardowe ale moze ktos tutaj mi pomoże. Mianowicie szukam taniej wypożyczalni aut w Krakowie. Bardzo proszę o informację gdzie w dobrej cenie wynajmę samochód. 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Nie chcę tutaj nikogo stygmatyzować ale picie raz na jakiś czas, a picie codziennie to dwie różne rzeczy. Można raz na jakiś czas porządnie się upić i nie być alkoholikiem. Można jednak pic codziennie niewielkie ilosci alkoholu i być uzależnionym ( brak opanowania i niemożność odmówienia sobie trunku).

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


napisał/a:

 

 Polecam nie oszczędzać na jakości ubrania jakie sobie kupujecie na fitness. Oczywiście,że możecie wybrać się do supermarketu i kupic osbie jakieś poliestrowe tanie wdzianko ale po pierwsze będzie niewygodne , po drugie nie bedzie przepuszczało wilgoci tak więc sszybko się zapocicie. Może to Wam odebrać przyjemnosć z ćwiczeń i zniechęcić do dalszego chodzenia na fitness. Jestem zdania,że warto jest zainwestować w porządne, wygodne ubranie. Które bedzie wytrzymałe i które wcale nie będzie takim dużym wydatkiem ponieważ posłuży Wam na dłuzej....

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Dokładnie. Sama od jakiegoś czasu staram sie kupować jedzenie świadomie.Zawsze zaglądam na tył opakowania i sprawdzam co zaweirea dane jedzenie. O dziwo niektóre produkty fit mogą byc bardoz tuczące i zawierać wiele składników, które na pewno nie powinny się w nich znajdować.... Nie jestem jednak tak bardzo przeciwna suplementom bo niektóre naprawdę pomagaja w schudnięciu. Sugeruję jednak poczytać sobie o tym jak wybrać dobre suplementy: fitwatch.pl/wybrac-skuteczne-tabletki-suplementy-odchudzanie/
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Widocznie nie masz pracy ponieważ nie masz umiejętności. Dla pracodawcy nie są ważne studia jakie kończysz ale to co umiesz oraz ile będziesz w stanie dla niego zarobić....

 Ze swojej strony polecam inwestowanie w języki obce. To zawsze się opłaca. Piszę tutaj na przykład o angielskim Jeśli dobrze znacie ten język to Wasze możliwosci na rynku pracy znacznie się zwiększają.

Polecam zapisać się do jakiejś szkoły językowej. Na przykład speak up ma obecnie dobre promocje.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Mam pilną potrzebe założenia konta bankowego - darmowego. Konto będzie służyło mi do pracy. Ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie mi podpowiedzieć - co gdzie i za ile?
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Najlepsze zestawienie:

dieta plus sport

Nie uda się schudnąć bez diety. Jeśli nie będziecie z kolei uprawiać sportu to ładnie nie ukształtujecie swojego ciała.  Warto jest również poczytać sobie o ziołach. Wiele z nich ma lecznicze zastosowanie.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Certina - mają kilka interesujących modeli. Przede wszystkim z serii DS. Pod względem jakości wykonania, jak niemal każdy szwajcar - baz zarzutu.

 To co mi się jeszcze podoba w tych zegarkach to wzornictwo - duży wybór, gustowne. 

 Natomiast sprawdź też sobie jeszcze zegarki od Tissot-a. Mianowicie te tutaj: zegarmistrz.com/Zegarki_Tissot-k30-0--.html

Trochę tańsze od Certina - ale jakościowo jest to mniej więcej ta sama półka wg mnie. 

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


W Warszawie proponuję zorientować się kiedy są wolne terminy do centrum medycznego Enel med. Pracuje tam jedna z najlepszych alergolog w Warszawie. Pani Adamczyk Beata.  W ich placówce na ulicy Puławskiej ( Enel ma kilka swoich placówek w mieście).

 Na stronie znajdziesz kontakt:

cm.enel.pl/centrum-medyczne/nasi-lekarze/ 

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


A no właśnie sama się nad tym zastanawiałam. Najgorsze jest to,że często nie mam sobie czego przygotować wczęsniej. Jak radzicie sobie z tym gdy chcecie coś zjeść na ciepło w pracy? 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Najważniejsze jest to aby ubranie było wygodne . Tak abyście się dobrze w nim czuli. Nie rozumiem trochę manii kupowania bardzo drogich ciuchów. Często ubrania mniej znanych polskich firm są o wiele lepszej jakości niż ciuchy od najlepszych marek.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Jeśli planujecie jakis wypad nad polskie morze to radzę się pospieszyć. Ostatnio rezerwowaliśmy  sobie mieszkanie na te wakacje i powiem Wam,że mielismy nie lada problem. Wiele noclegów było już porezerwowanych. Jest to w zasadzie ostatni dzwonek na to aby upolowac coś sensownego...

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Zajrzę sobie. Powiem Wam,że jeśli chodzi o mnie to również kupuję głównie w internecie. Nie piszę tutaj o allegro i o inncyh stronach, na których można natrafić na podróbki. Ale po prostu o sprawdzonych sklepach internetowych, w których można kupić jedynie oryginalne rzeczy. Zamawiałąm w taki sposób ostatnio zegarek.Szukałam dla siebie czegoś porządnego, z dobrej jakosci mechanizmem.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Powiem Wam,ze sama również mam wyciskarkę ale jest to porządna wyciskarka Kuvingsa. Wiem,ze takie wyciskarki nie są tanie ale jeśli możecie sobie na taką pozwolić to warto ponieważ soki są smaczne Jest mega wydajna. Poza tym jest o wiele łatwiejsza w czyszczeniu ( wczesniej miałam tanią i nie ma praktycznie porównania).

Polecam również poczytać sobie o diecie owocowej. W diecie tej wyciskane soki są jedną z podstawowych rzeczy.  

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Odpowiednie śniadanie jest bardzo ważne. Jest to najważniejszy posiłek dnia o czym możecie sobie zresztą dziewczyny poczytać w wielu miejscach.  Kiedyś unikałam śniadań.Obecnie staram się codziennie jeść  śniadanie. Jest to kwestia przyzwyczajenia. Trzeba sie po prostu przemóc....

 Jednym ze smaczniejszych śniadań są naleśniki.

Swoją drogą moze byc to również smaczne danie nie tylko na śniadanie ale również i na obiad ( wersja pikantna).  

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Warto jest również wybrać się do profesjonalnego gabinetu. Obecnie jest super czas na zapisanie się na zabigi oczyszczające cerę. Na jakiś profesjonalny peeling czy też na kwasy.... Osobiscie wolę kwasy niż mikrodermabrazję ( mam delikatną cerę i zauwazyłam,że kwasy jej nie podrażniają w taki sposób jak to moze robić mikrodermabrazja).

Zabiegów takich jest bardzo dużo. Jeśli ktoś jest z Krakowa to mogę polecić New Life na Kluczborskiej:

Chodzę tam od jakiegoś czasu. Świetne usługi.  

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Zielona herbata jak najbardziej. Chociaż nie spodziewajcie się,że picie zielonej herbaty na bank Was odchudzi. To tak nie działa ;)

 Polecam zastanowić się jeszcze nad piciem czystka. Poczytajcie sobie o jego właściwościach. Jest wspaniały.  

» przejdź do wątku

  | 1 | 2 |   »