Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Różne informacje o odżywianiu, newsy, ciekawostki


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

Co pomaga w zdrowym odzywianiu ?

iwonaprazmo




Skąd: Świdnik
Dołączyła: 24.01.2016
Posty: 7


Dobrej jakości suplementy są bardzo ważne w dzisiejszych czasach, ale nawet jeśli będą najdroższe i najlepsze nic nie pomogą jeśli dieta będzie do kitu :P Więc przede wszystkim zdrowa, nieprzetworzona dieta , bez produktów na które mamy nietolerancje pokarmowe, dopiero potem naturalna suplementacja :)

KanePower




Dołączyła: 12.02.2016
Posty: 2

Ja sobie bardzo chwalę błonnik Glukomannan. Jeśli ktoś jest zainteresowany warto o nim poczytać vitispharma.pl/dla-rodzicow-glukomannan

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Najlepiej sprawdzić na sobie ;)
hardcorowo

Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42


ja zażywam tylko biotyne bo pomaga na włosy i paznokcie, ale regularnie pije wode mineralną, jakie są wasze ulubione marki wody? moja to od ostatnich kilku miesięcy piwniczanka, możecie sobie poczytać więcej o niej na piwniczanka.pl naprawde ma super skład i jest smaczna :) 

kunatup33




Dołączył: 04.11.2016
Posty: 2


Zmiana żywienia u całej rodziny :) Dużo prościej jest się wtedy przestawić, a także utrzymać w tym trudnym zamierzeniu. Jeżeli wszyscy jemy tak samo, czyha na nas dużo mniej pokus. Wiem z autopsji... 
Zachęcam do odwiedzenia http://enaturalnie.pl/

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Zgadzam się, jeżeli robimy rewolucję żywieniową to najlepiej całą rodziną. W przeciwnym razie szybko się zniechęcimy. Znam to. Co do suplementów - owszem warto je stosować, ale w sytuacji, kiedy jesz dużo i tłusto to nawet najlepsze suplementy nie pomogą :)
hardcorowo

empatia




Skąd: świat
Dołączyła: 28.10.2016
Posty: 5


Faktycznie tłuszcz to nie najlepsze rozwiązanie,ale warto wiedzieć,że nie każdy tłuszcz jest taki zły i że nie każdy nam od razu zaszkodzi. W niektórych przypadkach wręcz musimy naszemu organizmowi dostarczyć trochę tłuszczu.Istnieją bowiem tłuszcze złe i te dobre.O tych dobrych tłuszczach można sobie troszkę poczytać guiltfree.pl/pl/428-zdrowe-tluszcze

A w razie jakichkolwiek pytań najlepiej udać się do specjalisty.


zinio74




Dołączył: 01.12.2016
Posty: 14


Ja dzien zaczynam od szklanki wody z cytryna, oczywiscie na czco :) cera jasniejsza, oczy bielsze 

niby nic a tyle plusow :)

Jeśli człowiek szczerze chce wieść prawe życie, najpierw musi wyrzec się jedzenia żywności pochodzenia zwierzęcego.

~~ Lew Tołstoj

korsara




Dołączył: 17.07.2016
Posty: 2

Z pewnością znajomość produktów, tego co dodają do jedzenia, tego co nam szkodzi. Ja polecam zdrowe tłuszcze http://pokochajolejrzepakowy.eu/   tu można sobie poczytać o takim oleju, który ma witaminy, ma kwasy potrzebne do funkcjonowania - zdrowego - naszego organizmu. Ogólnie sądzę że najbardziej w zdrowym odżywianiu pomaga dieta.


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Warto być świadomym tego, co dodawane jest przez producentów do produktów oraz wiedzieć jak nadmiar poszczególnych składników odżywczych może negatywnie wpływać na nasze życie.
hardcorowo

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |