Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Składniki żywności


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |  

powrót

Jakość wody pitnej

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Widome, czysta woda to podstawa. Jednak patrząc na niedużą cenę wody mineralnej, jest ona chyba najlepszym wyborem.
hardcorowo

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Równie dobrze zamiast wody mineralnej można kupić dzwonek filtrujący wodę i na bieżąco ją uzupełniać, dzięki czemu w praktyce bezie ona zdrowa i dobrej jakości, ja zawsze tak robię.
Imbryczek.net.pl

cruella




Dołączyła: 01.04.2015
Posty: 8


Mam to szczęście że mieszkam w Warszawie a ona teraz słynie z czystej wody po modernizacji mpwik. Nie musze jej nawet filtrować, smakuje nawet lepiej niż ta w butelkach

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29

Ponoć  najczystsza woda jest na pomorzu, tak mówią dane i moi znajomi, którzy w wielu miejscowościach, a nawet większych miastach mogą sobie pozwolić na luksus picia wody prosto z kranu :)
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


W górach również mają czystą wodę.
hardcorowo

fitMeeg




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 10.10.2017
Posty: 6


Osobiście mam filtr i filtruje dodatkowo wodę. Jestem zadowolona z jej smaku i właściwości. 
Żyj zdrowo! Jesteś tym co jesz!

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Można albo filtrować wodę pitną samodzielnie, albo też kupować dobrą wodę mineralną. Nie polecam konkretnej marki, ponieważ każdy na pewno ma swoją ulubioną, dla mnie najlepsza jest średniozmineralizowana.

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Jakość wody pitnej jest różna w zależności od miejsca, miasta czy wodociągów, polecam nie pić wody bezpośrednio z kranu tylko nawet w dzbanku przefiltrować - na pewno poprawi to jej jakośc. 
Imbryczek.net.pl

Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42

Oczywiście, że tak. Natomiast, jak nie mamy możliwości odfiltrowania wody, to warto zwracać uwagę na skład poszczególnych wód mineralnych - nie wszystkie w równym stopniu uzupełniają niedobór np. magnezu i wapnia.


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Filtry to dobra sprawa, nie kosztują dużo i są wymienne, więc jeśli ktoś ma dobre wodociągi to może pić wodę praktycznie z kranu.
hardcorowo

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |