Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Fitness


  | 1 | 2 | 3 | 4 |   »

powrót

ubranie na fitness

kardamons




Dołączył: 08.06.2018
Posty: 5

Sama od jakiegoś czasu chodzę na silownie i oczywiscie zaczynałam od ćwiczenia w trampkach i w koszulce bawełnianej. Jendak nie polecam bo jest niewygodnie i jak się spocicie to koszulka brzydko pachnie  ( bawełna nie odprowadza tak skutecznie wilgoci jak syntetyczne materiały ze specjalnych tkanin, które są dedykowane do ćwiczeń na silowni....)

 No i buty! Powinny być wygodne i na solidnej podeszwie. Jeśli sobie takie kupicie to bedzie Wam o wiele bardziej komfortowo ćwiczyć.


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Czasem mi się wydaje, że ludzie przykładają jednak większą uwagę do ubioru niż do ćwiczeń ;)
hardcorowo

martynaowinska




Dołączył: 17.10.2018
Posty: 1


napisał/a:

 

 Ja korzystam z Studio Figura pozwala mi na skuteczne odchudzanie :)


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ale jaki to ma związek z tematem?
hardcorowo

IzabellaPB




Skąd: Wrocław
Dołączył: 30.07.2019
Posty: 10


BrzuchStop napisał/a:
Wydaje mi się,że lepszy byłby zwykły t-shirt ponieważ jest wygodniejszy a na zajęciach fitness jest przecież duży wysiłek fizyczny,wiec bluza odpada.

 

 Zgadzam się. T-shirt i dresy - nic więcej nie jest potrzebne.


janekpawlow




Dołączył: 22.12.2019
Posty: 4

wygodne:) to Ty musisz się w nim dobrze czuć 

Paluuulina




Dołączył: 07.10.2021
Posty: 18


legginsy ;) najwygodniej

calour




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 25.03.2022
Posty: 15

Pomógł: 1



Ja nosze wszystkie buty na silke od conversow po Jordany. Zakładam płaskie i żeby miękkie były kiedy robię nogi żeby przysiady z ciężarami np robiło się wygodniej i stabilniej.

 


bastra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.04.2022
Posty: 23

Ja ubieram koszulkę i krótkie spodenki ( nie wygodnie ćwiczy mi się w długich) nie chodzę w samym staniku ale widuje takie osoby na siłowni. Mnie osobiście to nie przeszkadza .

Nie zapomnijcie o dobrym ręczniku. Jak dla mnie jest to podstawa higieny na siłowni

Świetne są te od dr Bacty. Bardzo szybko schną oraz mają powłokę antybkateryjną.

zerle




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 23.08.2022
Posty: 8

Z własnego doświadczenia pierwsze lepsze luźne spodnie dresowe i podkoszulka do żony bicia a jak chcesz termo podkoszulkę to polecam niemiecką budeswehry albo termo z armi holenderskiej bardzo dobrze skrojone i bardzo dobrze trzymają wszystko w ryzach. Jak cały zestaw termo to masz na alli tego pełno za grosze i są ok bo sam mam dwa komplety. Jak masz sianko i chcesz firmowe to furia albo poundout.

Wygodne są tez buty na siłownie od Adidas. Aktualnie dobre promocje mają tutaj.

  | 1 | 2 | 3 | 4 |   »