Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


  | 1 | 2 |   »

powrót

cellulit

paulina67




Dołączył: 23.07.2014
Posty: 5


Zrzucenie kilku kilo często tylko uwypukla cellulit - ćwiczenia jak najbardziej ok, ale do tego odpowiednia dieta, kremy na cellulit i dodatkowo polecam również rajstopy albo shorty antycellulitowe - jak ktoś ma kilka zbędnych stówek - tysięcy to warto wybrać się ma zabiegi laserowego usuwania cellulitu - najszybciej, ale i najdrożej :)

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Ja też często robię piling. Wybieram te gruboziarniste i masuję okrężnymi ruchami.

Kristin




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 9


A robiła któraś z was zabieg icoone? Ja zaczęłam interesować się zabiegami kosmetycznymi na cellulit, ciekawa jestem jak bardzo są skuteczne 

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Tak. Sama byłam na zabiegu i osobiscie jestem z efektów bardzo zadowolona. Miałam spory cellulit na pupie oraz na udach i dzieki zabiegowi byłam w stanie się go pozbyc z czego oczywiście niesamowicie wprost się cieszę )

Na zabieg chodziłam do gabinetu Bonadea w Krakowie. Mają tam nowoczesne urządzenie do wykonywania właśnie tego zabiegu.


pady




Dołączył: 16.05.2022
Posty: 15

Masaże naprawdę wam podziałały na cellulit? A możecie pokazać efekt? Będę wdzięczna ;-)  Czy coś z tego może pomóc - https://ayurveda.pl/blog/masaz-ajurwedyjski-wszystko-co-warto-wiedziec/ ? Doświadczenia? 

Donatkaa




Dołączyła: 25.02.2024
Posty: 6


Na cellulit doskonały jest Olejek Busajna, skóra po nim odpowiednio nawilżona, ujedrniona jak uprasowana, znakomity i naturalny olejek

  | 1 | 2 |   »