Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

Wybielanie zębów

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Może to, co Ty stosowałaś, politia, nie miało tego składnika przeciw nadwrażliwości, wtedy zęby faktycznie mogą boleć, mnie nie bolały, bo w tym iBrigt jest zawarty azotan potasu - właśnie przeciw nadwrażliwości, trzeba zwracać uwagę na takie rzeczy.

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120

No tak, ale temat był ogólnie o wybielaniu, nie tylko o iBright więc podzieliłam się swoim doświadczeniem :)

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

politia napisał/a:

No tak, ale temat był ogólnie o wybielaniu, nie tylko o iBright więc podzieliłam się swoim doświadczeniem :)


No jasne, super, że się podzieliłaś :). Uwagi o każdej metodzie na wybielanie zębów są jak najbardziej w tym temacie cenne :). Tylko tak zastanawiam się, czemu Cię ząbki bolały, może faktycznie te paski nie zawierały tego składnika przeciw nadwrażliwości, a może ogólnie masz nadwrażliwe zęby?

flanka




Skąd: Tarnowo Podgórne
Dołączyła: 19.09.2011
Posty: 32

tygryska napisał/a:

Może to, co Ty stosowałaś, politia, nie miało tego składnika przeciw nadwrażliwości, wtedy zęby faktycznie mogą boleć, mnie nie bolały, bo w tym iBrigt jest zawarty azotan potasu - właśnie przeciw nadwrażliwości, trzeba zwracać uwagę na takie rzeczy.


A oprócz azotanu potasu są jeszcze jakieś inne składniki przeciw nadwrażliwości?

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

flanka napisał/a:

cytat:

Może to, co Ty stosowałaś, politia, nie miało tego składnika przeciw nadwrażliwości, wtedy zęby faktycznie mogą boleć, mnie nie bolały, bo w tym iBrigt jest zawarty azotan potasu - właśnie przeciw nadwrażliwości, trzeba zwracać uwagę na takie rzeczy.


A oprócz azotanu potasu są jeszcze jakieś inne składniki przeciw nadwrażliwości?


Nie wiem, czy są inne, nie znam... ;/

Meridan




Dołączył: 08.12.2011
Posty: 21

politia napisał/a:

No tak, ale temat był ogólnie o wybielaniu, nie tylko o iBright więc podzieliłam się swoim doświadczeniem :)


Hehehe, ale jednak iBright zdominował wybielanie zębów, jak widać na forum też, ja tam uważam, że to dobrze, że coraz więcej tego typu zabiegów kosmetycznych można samemu w domu wykonywać, a przez to, że drogie nie są, coraz więcej osób w ten sposób o siebie dba.

flanka




Skąd: Tarnowo Podgórne
Dołączyła: 19.09.2011
Posty: 32

No mnie też iBright zdominował, jak piszesz, bo sobie zamówiłam przed chwilą, w przyszłym tygodniu przyjdzie, więc rozpoczynam wiosenną kurację niedługo ;)

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

flanka napisał/a:

No mnie też iBright zdominował, jak piszesz, bo sobie zamówiłam przed chwilą, w przyszłym tygodniu przyjdzie, więc rozpoczynam wiosenną kurację niedługo ;)


O, super, napisz, jakie są efekty, a ja jestem jeszcze ciekawa, czy ktoś przetestował tę Białą Perłę, bo o tych dwóch żelach słyszałam, że są u nas często stosowane, może ktoś ma porównanie?

Meridan




Dołączył: 08.12.2011
Posty: 21

Flanka, też czekam na Twoją opinię, ale iBright jest sprawdzonym środkiem, więc na pewno będzie ok. Chciałem jeszcze tylko dodać, że oprócz Białej Perły są jeszcze paski Crest bodajże, i mimo że to już nie jest nakładkowe wybielanie zębów, to słyszałem, że też całkiem spoko sposób żeby mieć białe zęby.

flanka




Skąd: Tarnowo Podgórne
Dołączyła: 19.09.2011
Posty: 32

Ja już jestem po kuracji iBrightem, co tu dużo gadać, zęby białe, kuracja przebiegła bezboleśnie, fajnie się czuję, żałuję tylko, że wcześniej się nie zdecydowałam na to wybielanie, bo widzę, jaki komfort teraz dają mi ładne ząbki ;).

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |