Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

NIedosłuch / głuchota

rozana




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.02.2018
Posty: 21

Chciałabym ci podziękować za te strony które mi wysłałaś. Bardzo przydatne są i nawet tato był w stanie się poinformować o różnych akcesoriach Cochlear, strasznie mu się spodobał ten przekaźnik telewizyjny, chyba mu kupie jak skończy rehabilitacje lub jako prezent na urodziny ;) Co do tej innych strony, pewnie chodzi tobie o „razemdlasluchu.pl”; również super strona. Fajnie ze tyle pacjentów się tam wypowiada i jest tyle przydatnych wskazówek dla nosicieli implantów.

Jako mały "update": tato już robi naprawdę duże postępy podczas rehabilitacji, wiec wszyscy się cieszymy, wydaje mi się ze implantacja była dla niego dobrą decyzją...


fitmama




Skąd: Koszalin
Dołączyła: 18.02.2018
Posty: 23

Super bardzo się cieszę, że już lepiej. U mojego synka pamiętam pierwsze dwa, trzy miesiące rehabilitacji były naprawdę intensywne i nieco męczące, ale potem szło już tylko coraz lepiej. Najważniejsze, że mały słyszy i że implant działa bez zarzutu. Nie wiem, czy zostaliście o tym poinformowani, czy nie, dlatego napiszę jeszcze, że po 5 latach użytkowania procesora można go na koszt NFZ wymienić na nowy. Uważam, że jest to super opcja i my się na pewno będziemy starali o wymianę w swoim czasie... :) Pisz na bieżąco, jak sobie Twój Tata radzi i w razie jakichkolwiek jeszcze pytań, nie wahaj się napisać. :) 
Brydzia :)

rozana




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.02.2018
Posty: 21

Tato mówi, zę dzwieki, jakie dochodza z procesroa sa coraz bardzej naturalne i wydaja mu sie czystsze. Mowi, ze na poczatku mial wrazenie ze te dzwieki sa jakies komputerowe, ale teraz juz sie przywyczail... Dziekuje bardzo za informacje. Tata ma wprawdzie jeden z najnowszych modeli, ale jeśli będzie mozliwosc wymiany po czasie na jeszcze nowszy, to czemu nie skorzystać....

fitmama




Skąd: Koszalin
Dołączyła: 18.02.2018
Posty: 23


u mojego synka też było podobnie. W miarę dostrajania procesora, słyszał coraz lepiej i coraz lepiej mówił. Jeśli chodzi o wymianę, to uważam, ze jest to super sprawa. My na razie jeszcze mamy trochę czasu, ale na pewno po pięciu latach będziemy sie starali o nowszy procesor, bo szkoda byłoby nie skorzystać. Tym bardziej że nowsze modele oprócz tego, że są mniejsze, są także kompatybilne z iphonami, co również jest super sprawą, zwłaszcza dla młodego chłopaka, takiego jak np. mój syn. Daj znać, jak idzie Twojemu Tacie i czy zdecydowaliście się na ten przkaźnik tv. :) 

Brydzia :)

karolina.sz87




Dołączył: 01.08.2019
Posty: 4


Jeśli jesteście z południa, to polecam Wam dobrego laryngologa w Krakowie - SCM Kraków.

Miałam tam zabieg w związku z niedosłyszeniem, specjaliści, którzy tam pracują świetnie znają się na laryngologii. 


jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Moim zdaniem nie ma się co zastanawiać nad zabiegiem ale zorientować się co może powodować niedosłuch bo powody mogą być tutaj dwa

wada słuchu

ale również zatkanie kanału czopem woskowinowym

 Polecam wybrać się po prostu do gabinetu protetyki słuchu tak aby mogli Wam tam na miejscu sprawadzić jak wyglada Wasz słuch i ewentualnie zaproponować jakieś działanie. W wielu z nich takie badanie jest bezpłatne.  


  | 1 | 2 | 3 |   »