Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Uzależnienia


«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Palenie

robcia




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 30.04.2010
Posty: 3

Witam was wszystkich! :)
Znacie jakieś skuteczne metody na rzucenie palenia? Ja ciągle próbuję i za nic nie mogę sie uwolnić od nałogu :(

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Miłość :-D


Tak naprawdę nie ma sprawdzonego leku i sposobu. Zazwyczaj najskuteczniejszym lekiem jest silna wola lub jakaś choroba, przy której trzeba rzucić nałóg.

TylkoZdrowie




Dołączyła: 05.07.2010
Posty: 36

Musisz uzbroić się w cierpliwosć oraz bardzo dużo silnej woli. wszystko zależy od Ciebie,nie ma jednego skutecznego leku na rzucenie palenia.
www.TylkoZdrowie.com - kosmetyki,suplementy.

diablica




Skąd: Sochaczew
Dołączyła: 20.10.2010
Posty: 2

Silna wolna, chęć i przekonanie do tego, że chę i mogę, wiara, że mi się uda... z opinii internautów i znajomych moge wywnioskować, że te wszystkie plasterki i proszki nie działają. To bardziej działa na naszą podświadomość.. mam plastere.. aha.. włącza sie czerwona lampka w głowie, że jest przyklejony, działa i już nie chce mi sie palić. Podobnie jest z różnego rodzaju magicznymi sesjami, kuracjami i zabiegami u dobrych wróżek.. Dlatego jeśli bardzo chemy, to sami pozbędziemy sie nałogu.

pao




Dołączyła: 02.09.2010
Posty: 81

znalezienie czegoś, co nam zastąpi palenie ;)

wiele osób podjada, a to niewskazane dla tuszy najczęściej, ale nie dlatego ze podjada, ale dlatego co podjada. Niestety ludzie naumieni są śmieciowego jedzenia, zatem ja podjadanie polecam, ale podjadanie:
kiełków
jabłek
orzechów (ale nie ziemnych bo to nie orzechy)
sałaty

ogólnie jak podjadać to zdrowo :) szczególnie, ze papierosy wybijają nam sporą ilość witamin (głównie z grupy B) zaś takie podjadanie orzechów czy kiełków (jeśli obawiamy się kaloryczności orzechów) zdecydowanie pomoże nam te straty odbudować :)

Krysia5




Dołączyła: 21.10.2010
Posty: 5

ja znam kilka osób które rzuciły palenie tylko i wyłącznie dzięki swojej silnej woli. Osobiście podziwiam takie osoby, bo sama nie wiem czy tylko dzięki silnej woli byłabym w stanie tego dokonać. Słyszałam również , że dobre są plastry mój kolega stosował i mówił, że mu pomagały :)

pao




Dołączyła: 02.09.2010
Posty: 81

no dobra, jako że to forum mnie czasem inspiruje do pisania na blogu to umieszczę to co wyszło po moim dzisiejszym poście w tym temacie:


co prawda niewiele więcej niż w poście, ale inaczej ;)

Witta




Dołączyła: 11.11.2010
Posty: 5

Ciebie to akurat nie dotyczy, ale dla Panów dobrym bodźcem może być fakt, że palenie negatywnie wpływa na potencję.

pao




Dołączyła: 02.09.2010
Posty: 81

Witta, podobne efekty ma alkohol a jednak panowie lubią wypić "na odwagę" ;)

d3eeex




Skąd: Choszczno
Dołączył: 28.11.2010
Posty: 25

robcia napisał/a:

Witam was wszystkich! :)
Znacie jakieś skuteczne metody na rzucenie palenia? Ja ciągle próbuję i za nic nie mogę sie uwolnić od nałogu :(


Własna motywacja i siła woli. I zawsze się przyda osoba pomagająca w tym. Tak że otoczenie niepalących też w tym pomaga.
Najciekawsze zupy na obiad. By czuć się lepiej należy dbać od zdrowe odżywianie. Zobacz też jak wygląda dieta w ciąży.

«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |