Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety dedykowane


«   | 1 | 2 |  

powrót

Niedowaga

Mazurro




Dołączył: 26.03.2012
Posty: 2

Cześć. Jestem chłopakiem i mam 15 lat. Mam 1,75m wzrostu i waże 55,5 kg. Zdaję sobię sprawe że brakuję mi z 10 kg. Ułożyłem sobie taką diete w oparciu o piramidę żywieniową:

Na śniadanie czarny chleb z sałatą oraz szynką. Na obiad kotlet + ogórki ze śmietaną + fasola. Na kolacje Ryba + jajko. Dodatek multiwitamina.
Do szkoły czarny chleb z białym serem + jabułko w czasie przerwy. Po obiedzie 2 banany. Między kolacją a obiadem 3 truskawki. Po kolacji 2 rzodkiewki.

Czy dieta jest dobra lub co w niej poprawić?

kaifasz1




Dołączył: 23.02.2013
Posty: 10


Więcej mięsa jedz młody jesteś :P

agaderka




Skąd: Bydgoszcz
Dołączyła: 06.09.2013
Posty: 6


"3 truskawki", "2 rzodkiewki" jestem kobietą, ale jem o niemal identycznej wadze i wzroście i jem więcej. Jeśli chcesz przybrać na wadze twój dzienny bilans kaloryczny powinien być dodatni. Poza tym powinieneś uzupełnić swoją dietę o większą ilość węglowodanów. Do obiadu z powodzeniem możesz więc jeszcze dorzucić ryż lub kaszę.
Serdeczności!

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


no rowniez mysle ze trzeba duzo wiecej jesc jesli chce sie przybrac
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Zofia




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 10.09.2015
Posty: 20

Ja również uważam, że musisz skupić się na odżywianiu wysokokalorycznym. Jeśli będziesz ograniczał kalorie, efekt będzie przeciwny. Oczywiście nie namawiam cię do jedzenia słodyczy, lecz przeciwnie sięgnij po produkty zdrowe, lecz wyzej kaloryczne. Dodatkowo można spróbować odżywek i suplementów, które doskonale służą budowaniu masy mięśniowej. 
Uroda kobiety jest formą władzy.. http://prestigeclinic.pl/

Howard




Dołączył: 02.10.2015
Posty: 2


Jesz zwyczajnie za mało, powinieneś dostarczać przynajmniej 2500 kcal w tym wieku każdego dnia. Idealna waga dla Ciebie to jakieś 70 kg.

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40

W tym wieku jeżeli jesteś szczupły (szybki metabolizm) i chcesz przytyć to moim zdaniem jedyne wyjście to siłowania + dużo jedzenia ma być nadwyżka kaloryczna
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

gerwazypodroznik




Dołączył: 04.06.2019
Posty: 5


Zgadzam się z wami. Żeby zwiększyć masę w tak młodym wieku trzeba jeść więcej kalorii i korzystać z siłowni.


zurkis




Skąd: warszawa
Dołączył: 26.06.2020
Posty: 1


Warto czytać dobre, jakościowe blogi. Diety dedykowane to skomplikowany temat, trzeba wiedzieć co się robi. Dobrze się skonsultować z dietetykiem i zasięgnąć porady. 
Wszystkie istotne przepisy dla diety wegetariańskiej czy mięsnej. Bądź zdrowy i silny! Zobacz https://zgruntufit.pl/

butiques




Skąd: Warszawa
Dołączył: 07.09.2020
Posty: 1


Jedzenie to ważny element życia - dlatego jeśli nie jesz, nie rośniesz. Proste..
Zdecydowanie - jeśli potrzebujesz pięknych oraz ekstrawaganckich ciuchów, pozwól nam znaleźć takowe! Gwarantujemy jakość produktu oraz szczęśliwe zakupy! Informacje na butik online

«   | 1 | 2 |