Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety dedykowane



powrót

Masa

muminek1




Dołączyła: 31.03.2010
Posty: 1

Witam;] Jestem nowy na forum i mam do Was sprawę. Nie znam się za bardzo na odżywianiu więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Otóż mam 17 lat 183 wzrostu, ważę 65 kg i ta waga mnie nie zadowala...ćwiczę w domu i dlatego chciałbym się dowiedzieć co powinienem jeść abym najbardziej przytył i abym wzmocnił swoje mięśnie...Ogólnie co jest zdrowe dla osoby która jest chuda i co powinna jeść aby przytyć i zwiększyć powierzchnie, sile, wytrzymałość mięśni. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz;]

Rokl
moderator



Skąd: Polska
Dołączył: 19.12.2008
Posty: 79

Przepisy: 106

Pomógł: 4



Jellybelly




Dołączyła: 07.05.2009
Posty: 37

A czy Ty najpierw nie powinienes przestac rosnac? Wowczas ustali sie wlasciwa masa. Na razie nie popychaj "Pana Boga".

;-)

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Twój organizm cały czas jest w fazie rozwoju,wiec to normalne że na razie rośniesz,a potem przytyjesz. Ale na forum jest specjlalny dział na temat diety dla kulturystów,tam znajdziesz kilka przydatnych wskazówek.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

d3eeex




Skąd: Choszczno
Dołączył: 28.11.2010
Posty: 25

Musisz podkręcić dietę. Oczywiście ze sam przytyjesz ale to i tak Cie nie zadowoli. Należy utrzymać białko na poziomie 2g na 1kg masy ciała, a węglowodany na poziomie 4-5g na kilogram masy ciała. Ważne też są kalorie około 1,5g na kilogram masy ciała. Gdybyś codziennie utrzymywał taką dietę to mogę wręcz poręczyć za siebie że w ciagu miesiaca przytył byś do 6kg.
Najciekawsze zupy na obiad. By czuć się lepiej należy dbać od zdrowe odżywianie. Zobacz też jak wygląda dieta w ciąży.

aifam




Dołączył: 03.05.2011
Posty: 1

Witam jestem tu nowy . I mam problem który coraz bardziej mnie dobija szczególnie latem.. . Otóż mam 23 lata i ważę ok [ plus minus ] 70 kg ;/ :( . Bardzo bym chciał nabrać trochę masy która na pewno by poprawiła samopoczucie moje . Proszę o jakaś pomoc kiedyś próbowałem więcej jeść itp itd no ale nic nie wyszło do tego trzeba mieć głowę laik nie ułoży dobrej diety samemu... .