Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety produktowe


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Diety sokowe i soki w dietach

Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9


Nie każdy lubi pić taka papkę, ja np czasem mam ochotę na bardziej muso koktajl a czasami na klarowny soczek i wtedy zmieniam sitko i manetkę i piję jaki chcę.

Karinrin




Skąd: Legionowo
Dołączyła: 07.01.2016
Posty: 8

ja to właśnie wolę takie klarowne pić, nie przepadam nawet za takimi gęstymi

Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9


Dlatego właśnie w tych lepszych wyciskarkach w odróżnieniu do sokowirówek możesz sobie ustawić jaki chcesz, ewentualnie wymienić sito, a  sokowirówce jest ten efekt piany, niezbyt to lubię

Karinrin




Skąd: Legionowo
Dołączyła: 07.01.2016
Posty: 8


Ja to nawet nie wiedziałam że w tych sprzętach jest możliwość ustawiania, wymiany sit czy jak. W sumie kosztuje tyle ale przynajmniej na wypasie.

Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9


Te z wyższych półek to bardzo porządny i solidnie wykonany sprzęt, każdy szczególik jest dopracowany. Materiały, bardzo wytrzymałe, nie toksyczne, bezpieczne dla zdrowia. Dlatego też są droższe niż dyskontowe pseudo plastikowe wyciskarki.

Karinrin




Skąd: Legionowo
Dołączyła: 07.01.2016
Posty: 8


napisał/a:

 

 Taaa teraz jest moda na to.


Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9


Moda nie moda, coraz więcej ludzi się tym interesuje i moim zdaniem to dobrze lepiej być świadomym w  dzisiejszych czasach wszędzie czają się choróbska i chemicznie modyfikowany syf, fajnie że są strony portale i inne które choć trochę z tą kulturą są za pan brat, jak np puregreen z (którego zamawiam fajne produkty np oleje nierafinowane i tłoczone na zimno, nasiona itp a mąż kupił wcześniej wyciskarkę.)

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Piane można przefiltrować bez problemu. Bardziej wartościowe są soki z sokowirówki, bo zawierają nie tylko soki, ale też miąższ.
hardcorowo

Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42


Dieta sokowa jest nie tylko smaczna i zdrowa, ale przede wszystkim odchudzająca! Sama od dawna z powodzeniem stosuję taką dietę i widzę rezultaty na wadze i w wyglądzie swojej cery. Blenduję akurat to, co mam pod ręką. Sałatę, szpinak, awokado, banana, czy borówki. Zawsze do takiego koktajlu dodaję wody, żeby go rozcieńczyć i by łatwiej go wypić. Zamiast zwykłej wody dodaję mineralną. Wybrałam Piwniczankę, bo zawiera dużo wapnia i dodatkowo przyspiesza metabolizm!


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Co to za dieta jak dodaje się do soku wszystko co ma się pod ręką :)? Nie wszystkie owoce są w stanie tak sprawnie pomóc w odchudzaniu.
hardcorowo

  | 1 | 2 | 3 |