Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety produktowe



powrót

Dieta z rozpiski

Jamadziara




Skąd: Olsztyn
Dołączyła: 20.03.2018
Posty: 1

Witam! Czy znalazłby sie tu ktoś, kto lubi rozpisywac diety? Chodzi mi o ułożenie mi "gotowca" z gotowej rozpiski produktow i gramatur odpowiednich dla mojego organizmu, aby zrzucic zbedne kilogramy. Chodzi o ulozenie 5 dan dziennie na 10 tygodni. W tym posilki okolotreningowe, ktore mam rowniez rozpisane. Nie przepadam za gotowaniem i kompletnie nie mam pomyslow na smaczne dania.  Z gory bardzo dziekuje za pomoc! :)

 


zrzucbrzuch




Dołączył: 08.05.2018
Posty: 10

Jeśli sama nie chcesz przygotowywać posiłków to dobrze skorzystać z gotowego planu na przykład z Fabryki Siły za 70 zł masz dietę na 39 dni rozpisaną dzień po dniu plus opiekę trenera. Sama wypełniając ankietę decydujesz jak długo chcesz przygotowywać posiłki i możesz wybrać ich liczbę dziennie. Ja na tej diecie schudłem 7 kilo w 3 miesiące i potrawy były bardzo smaczne, a dieta nie była monotonna. Prawda jest jednak taka, że trzeba tego planu przestrzegać i fajnie by było dołożyć aktywność do tego :) W razie pytań chętnie odpowiem :) Pozdarawiam
https://zrzucbrzuch.com/produkt/jadlospis-7-dni/

GDaria




Skąd: Szczecin
Dołączyła: 08.05.2018
Posty: 14


Tylko co oznaczają "smaczne dania"? Dla jednej osoby może to być kompletnie coś innego niż dla innej. Jeśli nie lubisz gotować, to może spróbuj znaleźć jakąś firmę dostarczającą dietetyczne posiłki. Moim zdaniem jednak zawsze lepiej jest samodzielnie przygotować posiłki. Przynajmniej jest 100% pewności co do składników.

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Ja tak korzystam z diety z rozpiski i uważam, to za bardzo dobrą rzecz ;)