Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety z limitem kalorycznym


«   | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Opinia na temat diety 1000 kcal

Rokl
moderator



Skąd: Polska
Dołączył: 19.12.2008
Posty: 79

Przepisy: 106

Pomógł: 4


Czy uważacie dietę 1000 kcal za skuteczną ? Jakie macie doświadczenia

kitkat




Dołączył: 13.03.2009
Posty: 7

Nie uważam tej diety za skuteczną, chociaż jej nie stosowałem. 1000 kalorii to naprawde trzeba się głodzić, a efekt jo-jo prawie murowany. Bardziej byłbym za dietą conajmniej 1700 kcal, aby właśnie uniknąć jo-jo. Dla mnie sprawdzona i skuteczna jest dieta plaż południowych.

lassie




Skąd: Zawiercie
Dołączyła: 14.03.2009
Posty: 11

Przepisy: 1


Dieta 1000 kcal została opracowana przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie przez najlepszych specjalistów, więc uważam, że jeśli przestrzega się zasad tej diety to dieta powinna działać

Tabularaza




Skąd: Rawa Mazowiecka
Dołączyła: 19.05.2009
Posty: 11

Przepisy: 35


Oceniając po znajomych, które ją stosowały to ok 80% miało problem z efektem jo-jo.

deborah83




Dołączyła: 02.11.2009
Posty: 5

Ja jestem jak najbardziej za. Sama stosowałam, ale jak przekroczyłam limit i zjadłam 1300, to katastrofy nie było. I ciągle chudłam. W ciągu dwóch miesięcy schudłam 8 kilo i czułam się super. Efekt jo-jo - no cóz, był, ale to z mojej własnej winy. teraz znow jestem na tej diecie. Najfajniejsze w niej jest to, że je się wszystko, tylko w małych ilościach. Ja się nie nadaję na restrykcyjne diety, ze ściśle ułożonym jadłospisem.

dz1q




Dołączyła: 13.01.2010
Posty: 1

Dieta jak najbardziej sprawdzona i skuteczna - mój efekt to 20 kg w 4-5 miesięcy bez efektu yoyo :)
pozdrawiam
:up:

alpha




Dołączyła: 19.01.2010
Posty: 107

1000 kcal nie jest dietą złą, jednakże są lepsze - wiadomo - im wolniej się chudnie tym lepiej.
Jednakże wiele osób uważa, że dieta służy tylko do schudnięcia, a dieta jest tylko wstępem do całkowitej zmiany nawyków żywieniowych, nie można wrócić do poprzednich lub chociaż podobnych nawyków ponieważ wówczas efekt "jojo" murowany. :)

zimna Zośka




Skąd: Kraków
Dołączyła: 22.08.2009
Posty: 46

Przepisy: 13


Według mnie jest to zbyt ciężka dieta, aby efekt był pozytywny. Duże wyrzeczenie, potem najczęściej efekt jo-jo. Po takim złym doświadczeniu najczęściej przychodzi zniechęcenie do podejmowania kolejnych prób odchudzania.
Można pomóc - 1% podatku - Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

anulka123




Dołączyła: 08.11.2010
Posty: 1

Dieta 1000 kcal może być skuteczna, jeśli stosuje się ją odpowiednio. Można udać się do dietetyka żeby pomógł Ci ułożyć odpowiednie posilki, powinno się je też spożywać o odpowiednich porach. Ja akurat korzystałam z pomocy w internecie, jest mnóstwo poradników odchudzania, dzięki którym łatwiej zrozumieć, na czym to wszystko polega, co można jeść, co ma mało kalorii a czego lepiej unikać. Mi pomogły wskazówki z www.skuteczne-odchudzanie.pl, to bardzo pomaga jeśli można stosować się do zasad i widać efekty;)

chili




Dołączyła: 15.10.2012
Posty: 15

efekt jojo jak nic!

«   | 1 | 2 | 3 |