Dzisiaj jest: Piątek, 10.07.2020 Imieniny: Filipa i AmeliiIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5856

Forum dyskusyjne

Forum - Diety z limitem kalorycznympowrót

dieta cambridge

Gradka
Dołączyła: 24.01.2012
Posty: 5

dieta Cambridge - jest podzielona na programy w zależności od tego ile chcemy schudnąć i każdy program ma swój limit kalorii. Tutaj można więcej poczytać o tych programach diety http://dieta-cambridge.pl/program.html

Warto dodać jeszcze ze dieta składa się z gotowych produktów, takich jak napoje w kartonikach, zupy, owsianki a dla lubiących słodycze batoniki dietetyczne o różnych smakach :) Dieta jest zbilansowana więc w przeciwieństwie do innych diet nie musimy martwić się o włosy czy paznokcie ;)

NutriAdvicerka
moderatorSkąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 408

Przepisy: 32

Pomogła: 24


Zbilansowana i odchudzająca to może ona jest, ale czy prochy mogą być w pełni odżywcze dla organizmu ? Śmiem twierdzić, że nie. To może być tak jak z mlekiem - ponoć najlepszym źródłem wapnia na osteoporozę, a jak jest faktycznie, czy pomaga ? Tylko powoduje zwapnienia w tkankach, stawach i naczyniach, a nie fortyfikuje kości, bo wszelkie procesy zachodzące podczas produkcji mleka, a więc homogenizacja i pasteryzacja powodują że wapń staje się nieorganiczny, a więc nie odżywczy, tak samo może się więc dziać podczas cieplnej produkcji prochów przeznaczonych do tej diety, pewne nieuchwytne zachodzące zmiany podczas produkcji w składnikach mogą czynić je nieprzydatnymi bądź nawet szkodliwymi.

zinio74
Dołączył: 01.12.2016
Posty: 14


a Kwasniewski czasem na tej diecie niebyl ?

patrzac na niego to srednio widac efekty :P

Jeśli człowiek szczerze chce wieść prawe życie, najpierw musi wyrzec się jedzenia żywności pochodzenia zwierzęcego.

~~ Lew Tołstoj